Yeşim Salkım takipçisinin yazdıklarına çıldırdı! ‘Annene sor istersen’

Yeşim Salkım 12 şehit haberinin ardından sosyal medya hesabından tepki gösterdiği bir paylaşım yaptı. Ünlü isim, takipçisinin bu tweete verdiği yanıt ile çıldırdı

Abone Ol 

Kuzey Irak’ta 12 askerimiz şehit oldu. Yeşim Salkım bu konuda isyan ederek “Öyle zor tutuyorum ki kendimi karakol dediğiniz yerler derme çatma, çadır ne savunma var ne bir şey ellerine verdiğiniz silahları görünce insanın canı yanıyor. Terörist avlamaya giderken komutan ne hikmetse albay, yarbay savaş eğitimli tecrübeli askerler yok ve hikmetse bu evlatlar orada kurban gibi bırakılmış ve siz hiç biriniz sorgulamıyorsunuz koskoca ülkenin sınırı böyle mi korunur?” dedi.

Yeşim Salkım’ın paylaştığı bu sözleri bazı takipçilerinin tepki göstermesine neden oldu.

Takipçilerinden biri Salkım’a “Sınır nasıl korunur Yeşim Hanım? Zengin bir kodamanın karısı olmayı becerip boğaz manzaralı yalılarda mı sınırlarımız korunur?”şeklinde yanıt verdi. Bu yanıt üzerine Yeşim Salkım da “Ben 54 yaşındayım 25 sene önce boşandım bilmem sen önce annene sor istersen” dedi.

Takipçi ise bu yoruma da sessiz kalmadı ve “Ben senin yaptığın gibi senin annen üzerinden sana yürümeyeceğim” deyince Yeşim Salkım bu kullanıcıya “S.. git sayfamdan” diyerek tepki gösterdi.

Başa dön tuşu