Hepsi grubunun sevilen isimleri bakın neler yapıyor

2000’li yılların ünlü müzik grubu ‘Hepsi’, hızla yükseldikleri müzik dünyasından zaman içinde çekildi. Grup üyelerinden Gülçin’in ayrılmasının ardından müzik kariyerlerine 3 kişi olarak devam eden diğer grup üyeleri de bir süre sonra müzik kariyerlerini sonlandırdı.

Abone Ol 

Özellikle çocukların ve gençlerin hayranı olduğu 4 kadından oluşan grup, hayran kitlesinin de yaşının büyümesiyle eski popülerliğini yitirdi. İlk albümünü 2005 yılında yayınlayan grup, ‘Olmaz Oğlan’ parçasıyla sesini duyurmuştu.  Albümleri çıktığında en küçüğü 19, en büyüğü 21 yaşında olan Cemre Kemer, Gülçin Ergül, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük’ten oluşan grubun tüm üyelerinin dans ve şan eğitimi vardı. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan grup, müzik kariyerlerinin yanında 2007 yılında da ‘Hepsi 1’ isimli diziyle gündeme geldi. 2009 yılına gelindiğinde ise Gülçin’in gruptan ayrılmasıyla bir süre 3 kişi olarak devam eden diğer grup üyeleri zaman içinde müzik kariyerlerini bıraktı.

Eren Bakıcı

Grubun popüler olduğu dönemde de hayranları tarafından doğa sevgisi ile bilinen Eren Bakıcı ise müziği bıraktı ve doğa ile iç içe yaşıyor. Organik tarımla ilgilenen Eren, seramik çalışmalarına ağırlık veriyor ve bu alanda çalışmalarını sürdürüyor.

Cemre Kemer

Müzik kariyerini bırakan Cemre Kemer ise pilates eğitmenliği yapıyor. Öte yandan Instagram’da 301 bin takipçisi olan Cemre, yaptığı reklam çalışmaları ve çekilişlerle biliniyor. 23 Aralık 2021 yılında evlenen Cemre’nin Karla adında bir kız çocuğu var

Gülçin Ergül

Gülçin gruptan çıktıktan sonra müzik kariyerine tek başına devam etmeye başladı. Müzik kariyerine hala devam ettiren sanatçı başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor

Yasemin Yürük

Yasemin ise müziği bıraktıktan sonra pilates ve kick-boks eğitmenliği yapmaya başladı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu