Fikret Kuşkan’dan bomba itiraf! ’15 dakika sonra ağlamaya başlıyorum’

Hülya Koçyiğit’in sunduğu programa konuk olarak katılan Fikret Kuşkan bazı açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu ‘’Babam ve Oğlum’’la ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Abone Ol 

Başarılı oyuncu Fikret Kuşkan, Hülya Koçyiğit’in sunduğu programa konuk olarak katıldı. Hayatı ve rol aldığı projeler hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Kuşkan, Babam ve Oğlum filmi hakkında yıllar sonra bir itirafta bulundu. 2004 yılında başrol olarak yer aldığı ve kariyerinde önemli bir yeri olan ”Mustafa Hakkında Herşey” filmiyle ilgili olarak ”Mustafa Hakkında Herşey’i, Babam ve Oğlum’dan daha çok severim. Sinematografisini daha güçlü bulurum.

Babam ve Oğlum’u izleyemiyorum, 15 dakika sonra ağlamaya başlıyorum. Rol aldığım projelerde bir derdim olsun istiyorum. O karakterin bir şey anlatması gerekiyor.

Tabii ki çok kaliteli romantik komedide de oynarım. Yeter ki bir şey anlatsın, sabun köpüğü olmasın” şeklinde açıklama yaptı. Birçok insan Fikret Kuşkan’ı Çağan Irmak’ın 2005 yılında gişe rekorları kıran filmi Babam ve Oğlum’da Deniz rolüyle tanımıştı.

Başa dön tuşu