Esra Ezmeci’den herkesi şaşırtan paylaşım! Beğeni yağmuruna tutuldu…

İlişki tavsiyeleriyle gündeme gelen, cinsellikle ilgili açıklamaları ile adından söz ettiren Esra Ezmeci bu sefer farklı bir paylaşımı ile gündem oldu!

Abone Ol 

Klinik Psikolog Esra Ezmeci, cinsellik ve ilişki konularında sağladığı bilgilerle büyük ilgi görüyor.

İlişkiler ve cinsellik ile ilgili sorulan sorulara açık bir dille sorulara yanıt veren Ezmeci, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Son olarak, Mevlit Kandili’ne dair paylaşımıyla konuşulan Ezmeci, bu özel günde içten duygularını takipçileriyle paylaştı.

Tesettürlü fotoğraf paylaştı

Sultan Ahmet Camii’ne Kandil için ziyarette bulunan Ezmeci, bu anları takipçileriyle paylaşarak tesettürlü fotoğraflarını paylaştı.

Sosyal medya hesaplarında 6 milyonu aşkın takipçisi bulunan Ezmeci’nin paylaşımları, hayranlarından gelen yorumları da beraberinde getirdi. Takipçileri, özellikle “Tesettür çok yakışmış” beğeni dolu yorumlarla paylaşımına karşılık verdiler.Esra Ezmeci

Ezmeci paylaşımında şu cümleleri kullandı;

İnanç insana en iyi gelen şeydir. Bugün neye inanır ve isterseniz Allah size o niyetlerin, isteklerin kapısını açsın. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Mevlit Kandiliniz mübarek olsun.Esra Ezmeci

Başa dön tuşu