Kızıl Goncalarda şaşırtıcı gelişme! Cüneyt’in babası işte o ünlü oyuncu olacak…

Kızıl Goncalar'ın yeni bölümlerinde seyirciyi heyecanlandıracak bir gelişme yaşanıyor! Dizinin dengesine etki edecek güçlü bir karakter, Vahit, sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Abone Ol 

Gold Film’in imzasını taşıyan dizi, Mert Yazıcıoğlu’nun muhteşem performansıyla dikkat çeken Cüneyd’in babası Vahit karakterini izleyicilerle buluşturuyor.

Kızıl Goncalar’ın yıldızlarla dolu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Erkan Avcı gibi isimlerin yanı sıra Vahit’i ödüllü oyuncu Tolga Tekin canlandıracak.

Peki, Vahit kimdir?

Geçmişi bir sır perdesi mi arkasına gizlemiş, yoksa beklenmedik sırlar mı taşıyor? Cüneyd ile kuracağı baba-oğul ilişkisi nasıl bir yolculuğa çıkaracak? Diğer karakterlerle nasıl bir bağlantı içinde olacak?

Kızıl Goncalar'da Cüneyd'in babasını oynayacak oyuncu sonunda belli oldu

Vahit’in gelişi, Kızıl Goncalar’ın dengesini alt üst edecek. Gold Film’in özenle hazırladığı bu karakter, izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Dizinin merakla beklenen yeni karakteri Vahit, 18. bölümden itibaren seyirciyle buluşacak. Kızıl Goncalar’ın heyecanı, Vahit’in gelişiyle katlanarak artıyor.

Peki, Vahit’in hikayeye dahil olmasıyla neler yaşanacak?

Cüneyd, geçmişiyle yüzleşmek zorunda mı kalacak? Bu soruların cevaplarını beklemek, dizinin tutkulu izleyicileri için heyecan verici bir bekleyişe dönüşüyor.

Başa dön tuşu