Youtube’da kendinizi geliştirebileceğiniz sayfalar

Abone Ol 

  Youtube içerik bakımından oldukça zengindir ve doğru kanalları takip ederek çok daha verimli hale getirebilirsiniz. Eğitici programlardan özel derslere kadar bir çok kanalın bulunduğu Youtube kanallarına birlikte bakalım.  İşte size kendinizi geliştirebileceğiniz, becerilerinizi arttıracak kanallar.. 

Crashcourse

1-Crashcourse sayesinde girişimcilik, biyoloji, bilgisayar bilimi, tarih ve daha birçok alanda eğlenceli videolar ile kendinizi geliştirebilirsiniz.  

FreeCodCamp

2-FreeCodCamp ile ücretsiz kodlamayı öğrenin. Web geliştirme ve programlama eğitimleri, HTML, CSS, JavaScript ve daha fazlasını öğreten bir kurslar bulunmaktadır.  

Charisma On Command

3- Peki daha karizmatik ve kendinden emin olmak istemez misiniz? 

Charisma On Command kanalı sayesinde nasıl daha özgüvenli olunur? Insanları nasıl güldürürsün gibi birçok ders ile kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. 

Bigger pockets

4- Bigger pockets gayrimenkul yatırımında başaralı olmak isteyen herkes için eşsiz bir kaynaktır. Anlaşmalar nasıl analiz edilir? Mülkler nasıl bulunur ve finanse edilir gibi birçok dersi içinde barındırmaktadır. 

C.G.P. Grey

5- Ve son olarak tarih, siyaset, felsefe ve teknoloji tutkunuysanız ve bu konular hakkında ders almak istiyorsanız C.G.P. Grey kanalını mutlaka takibe almalısınız. Üstelik 5,6 milyondan fazla abone buna bayılıyor!

Başa dön tuşu