Yaz aylarının vazgeçilmez stil önerileri

Moda her mevsim değişse de zaman tanımayan kurallar var ve bunları uyguladığınız takdirde stil sahibi olmamanız imkansız.

Abone Ol 

Sıcakla başa çıkabilen renk skalası beyazdan buğdaya kadar olan renklerdir. Beyazı pötikare yada baskı desenlerle kombine edebilirsiniz. Yaz sizi nereye taşırsa taşısın bu önerilerle oldukça şık olacağınıza adımız kadar eminiz.

Beyaz pantolon fobisinin çözümü

Üzerimize güzel yakışan ve istediğimiz gibi beyaz pantolon bulmak, lotoyu tutturmak gibi. Bulduysanız da hemen bir kaç tane beyaz pantolon stoğu iyidir. Beyaz pantolonlar genellikle kadınların tercih ettiğinden daha transparan olurlar. Özellikle de terlediğiniz de. O yüzden kot pantolon tercih edin. Kumaşı rahat olur ve kalınlığı içinizi göstermesini engeller. Beyaz pantolon giyeceğiniz zaman ten rengi iç çamaşırı tercih etmenizde fayda var.

Sporcu atletleri

Çapraz sırtlı sporcu atletleri tek başına giyilebileceği gibi, daha zarif bir görünüm için açık yakalı bluzların içine de giyilebilir. Kalem etekle kombin edebilir ya da ofiste sıradan bir gün için ceketin işine giyebilirsiniz.

2022 İlkbahar-Yaz Sokak Modası | Marjin

Uzun kesimler asla

Uzun ya da kalem etekler ofis için uygun olabilir ama yaz rahatlığını arttırmak için daha bohem modeller tercih edin. Böylece hareket kabiliyetiniz artar.

Kısa kot şortlarınız nerede

Kendi kestiğiniz ya da öyle satın aldığınız kot şortlarınız bu yılda gardırobunuz da kalmalı. Cesur çiçek desenli şortlarla görünümünüzü daha havalı bir hale getirebilirsiniz. Bu stil kadınların özellikle yaşlarına uygun olan boyları seçmesini gerektiriyor. Ne kadar gençseniz o kadar kısa şort tercih edebilirsiniz.

Basit elbiselere geçin

Bu yaz, basit ve üzerinize rahatça oturan bir elbisenin ne kadar değerli olduğunu anlata anlata bitiremeyiz. Beyaz ya da pastel renkler bronz cildinizde harika durur. Basit bir baby-doll tarzı elbise, statement kolyesiyle özel durumlarda kombinlenebilir. Blazer ceketle tamamlamayı unutmayın.

2022 İlkbahar-Yaz Sokak Modası | Marjin

Blazer zaferi

Eğer hava biraz serinleşirse, havalı bir yaz elbisesinin üzerine kot ceket ya da Blazer giymeyi deneyin. Yaz, kışa göre daha samimi bir mevsim olduğu için kot ceketler kurumsal ofis ortamlarında bile kabul görür. Ayrıca hafif bir Blazer ceket, sizi resmi bir yemeğe götürebilir.

Nefis bir saklama yöntemi

Hiçbir şey yazın geldiğini bikini gerginliğinden daha iyi anlatamaz. Bu işin piri kadınlar, yaz için mutlaka yazlık eşyalarını hazır ederler. Bikini içinde daha rahat edebileceğiniz kıyafetler arasında kalçalarınızı gizleyen etekler, uzun elbiseler, pareolar olabilir. Doğru plaj giysileriyle kim oradaki hafif fazlalığı fark etmeyecek.

Tasarımcılar yaz için her zaman yeni kumaşlar denerler. Bu sezon, kırpılmış ve püsküllü kumaşlardan bluzlar ve yelekler görebilirsiniz. Kalıplar daha geniş ve affediciyken, kumaşlar ve desenler sıra dışı ve eğlenceli. Yaz için kendinizi hazırlarken, eski bir kıyafetinizi bu önerilerle modaya uygun hale getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu