Türkiye onları konuşuyor! Esra Erol’daki skandal olayın son detayları…İkiz bebeklerden birinin babası başka biri çıkmıştı…

Eşinin kendisini başka bir kadınla aldattığını ve bebekleri olduğunu öğrenen kadın boşanmak için tek şart koşmuştu... DNA testinde herkesi şaşırtacak bir sonuç ortaya çıktı! Adliye sonrası bakın ne oldu

Abone Ol 

Esra Erol’un programına başvuran Betül Hanım, eşi Veysel Bey’in kendisini aldatmasından dolayı duyduğu acıyı paylaşmak üzere programa katıldı. Betül Hanım, eşinin üç yıl önce İstanbul’a iş için gelmesinin ardından, Özge Hanım ile gizli bir ilişki yaşadığını ve bu ilişkiden ikiz çocuklarının olduğunu öğrendi. Yapılan DNA testi sonucunda, çocuklardan sadece birinin Veysel Bey’in babası olduğu ortaya çıktı. Boşanmak için adliyeye giden Betül ile kocasının yasak aşkı Özge arasında kavga çıktı.

Mahkeme tek celsede boşadı

Betül Hanım yaşanan tüm bu olaylardan sonra Veysel Bey ile anlaşmalı bir şekilde boşanmaya karar verdi. Ancak adliyede gerçekleşen duruşma sonrasında, Betül Hanım ile Özge Hanım arasında gerilimli bir karşılaşma yaşandı. Duruşma sonrası programa gelen Betül Hanım “İyi ki boşandım. Bir de biz orada Özge’yle tartıştık.” deyince programın sunucusu Esra Erol, adliyede yaşanan tartışmayı izleyicilere aktardı.

Cam şişe fırlatıldı

Küçükçekmece Adliyesi’nde gerçekleşen olayda, mikrofon uzatılan Veysel Bey duygusal bir şekilde, “Nereye gideceğimi bilmiyorum. Belli değil nereye gideceğim” dedi. Veysel Bey, Özge Hanım’a durumu sorduğunda, aldığı cevabın inkar olduğunu belirtti. Bu sırada, adliyede karşılaşan Betül Hanım ve Özge Hanım arasında büyük bir kavga başladı.

Öfkeden deliye döndü

Betül Hanım’ın öfkesi artınca, elindeki cam şişeyi Özge Hanım’a fırlattı. Betül Hanım, demir parmaklıkları aşarak Özge Hanım’ın yanına gitmeye çalıştı. Esra Erol’un ekibi olaya müdahale etmeye çalışsa da kavga kontrol altına alınana kadar devam etti.

Yaşanan olay, programda beklenmedik bir gerilim yaratırken, adliye güvenliği ve Esra Erol’un ekibi, tarafları ayırmak için büyük çaba harcadı.

Başa dön tuşu