Size en çok uyan rengi bulmanın yollarını arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Teninize uygun en doğru renkleri tercih etmeniz gerektiğini biliyor ama hangi renkleri tercih edeceğinize karar veremdiyseniz, sizler için cilt tonlarına uygun renkleri açıkladık..

Abone Ol 

Doğru renk seçimi sayesinde teninizi ortaya çıkararak kendinizi daha aydınlık hissedebilir ve bütün övgüleri toplamanızı sağlayabilirsiniz. En kolay yolla evde ten renginize göre uyumlu bir sonuç almak için, renk denemesi yapmak istediğiniz bir kıyafeti giyip ayna karşında kendinizi incelemelisiniz. Gözlerinizin rengi ortaya çıkıyor ve yüzünüz aydınlanıyorsa bilin ki o sizin renginiz. Renkler ve tonlar sizin cildinizle veya oluşturduğunuz kombin ile temasa geçtiği an dışarıya tahmin bile edemediğinizden fazla enerji, aura ve çekim-itim alan küpleri oluşturur. Hadi gelin sizin cildiniz için favori renkler nelermiş öğrenelim..

Elçin Sangu'ya İspanya'da büyük ilgi!

Bu kategoride olan insanların ciltleri tam anlamıyla mermer gibi soluk, mavi ve pembe alt tonlarına sahiptir. Cildinizi kontrast edecek renkleri seçmelisiniz. Bu cilt tonuna sahip kişilere çok yakışacak olan renkler; pembe, turkuaz, mavi, ve lacivert tonları, mor ve yeşil. Hiç yakışmayacak olan renkler ise beyaz, oranj, krem ve toprak tonları. Yalnızca siyah giymek isterseniz mutlaka yukarıdaki renkler ile kombin oluşturup birlikte giymelisiniz.

Sıcak Ciltler

Serenay Sarıkaya, banka reklamından bir servet kazanacak!

Bu kategoride olan insanların ciltleri genelde güneş gibi parlak, sarı alt tonlu veya yeşil zeytin, altın alt tonlarına sahiptir. Cildiniz ile uyum sağlayabilecek parlak ve net renkleri seçmelisiniz. En çok yakışacak olan renkler kırmızı, oranj, sarı, koyu kahverengi, altın ve camel. Hiç yakışmayacak olan renkler ise beyaz bej ve gri gibi ara renkler. Siyah giymek isterseniz tona ton kombinleri seçmelisiniz.

Koyu & sıcak tonlar

Çağla Şıkel transparan elbise giydi

Eğer teninizin altınımsı (yanık pembeden ziyade) bir renk alan doğal bir zenginliği varsa teninizin tonu sıcaktır. Çilek sarısı, sıcak sarı, içinde bakır veya altın gölgeler olan siyah saçlar da bu tanımlamaya uygundur. Genelde buğday tenli kadınların ten rengi olarak kabul edilir. Bu nedenle buğday ten sahibiyseniz pek çok çeşitli renklerde giyinebilirsiniz. En çok yakışan renkler; bebek mavisi, pembe ve siyah gibi renklerken asla tercih etmemesi gereken renkler ise haki, gri, sarı gibi renklerdir.

Natürel Ciltler

Kendall Jenner ilk podyum deneyimini anlattı!

Bu kategoride olan insanların ciltleri genelde toprak gibi koyu, veya pastel alt tonlarına sahip oluyor. Genelde kumral veya siyah saçlı kişilerdir. Cildinize birçok renk yakışır. En çok yakışacak renkler ise turuncu, siyah, bej ve tüm yeşil tonlar. Hiç yakışmayacak olan renkler ise lacivert ve beyaz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu