Rol arkadaşından Melisa Aslı Pamuk’a ağır sözler! ”Mülteci değilse gelmeliydi”

Başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu, başrolünde yer aldığı "Cem Karaca'nın Gözyaşları'nın galasına katılmayan rol arkadaşı Melisa Aslı Pamuk'un aralarında olmaması hakkında açıklama yaptı.

Abone Ol 

 

Cem Karaca hakkında biyografi türündeki “Cem Karaca’nın Gözyaşları’ adlı sinema filminin galası yapıldı. Yüksel Aksu’nun yönettiği filmde başrolleri; İsmail Hacıoğlu, Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman, Alper Saldıran, Kubilay Tunçer, Emre Özcan, Ali Talha Kırışgil, Melisa Döngel ve Melisa Aslı Pamuk paylaştı.

Fransa’nın Lille takımında forma giyen Yusuf Yazıcı ile birliktelik yaşayan Melisa Aslı Pamuk, filmin galasına katılmadı. İsmail Hacıoğlu, Pamuk’un galada yer almamasıyla ilgili soruya; “Yani Fransa’ya mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı” diyerek rol arkadaşının aralarında olmamasını ti’ye aldı.

Melisa Aslı Pamuk’un galaya katılma nedeninin Fransa’daki bir başka programıyla çakışması olduğu öğrenildi. Pamuk, geçtiğimiz haftalarda yine başrolünde yer aldığı ‘Kadınlara Mahsus’un galasına, Yusuf Yazıcı ile birlikte oturduğu Lille’deki evine giren hırsızın pasaportlarını da çalması nedeniyle katılamamıştı.

Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı, yeni pasaportlarının çıkmasından birkaç gün sonra tatil amaçlı olarak Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitmişti.

 

Başa dön tuşu