Oda spreylerine elveda! Evde doğal oda kokusu oluşturmak çok kolay

Evinizde doğal ve taze bir esinti kokmasını istiyorsanız katkı maddesiz doğal bir hava spreyi için mükemmel 2 önerimiz var...

Abone Ol 

1) Defne yaprakları doğal hava spreyleridir

Bir avuç defne yaprağı ile günlerce dayanabilecek doğal ve aromatik bir hava spreyi hazırlayabilirsiniz. Sadece sürdürülebilir davranmakla kalmaz, aynı zamanda paradan da tasarruf edersiniz.

Defne yapraklarını su ile veya su olmadan oda kokusu olarak kullanabilirsiniz: Bunları ısıtıcının üzerindeki seramik veya metal bir kaseye koyun ve arkanıza yaslanıp temiz havanın tadını çıkarın.

Yerden ısıtmanız varsa, defne yapraklarını zemindeki kaseye kolayca yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca defne yaprakları sadece taze bir koku sağlamakla kalmaz; küçük yardımcılar ayrıca yemek kokularını veya diğer kötü kokuları etkisiz hale getirir.

Defne Yaprağı 25 g, , Makbul - Fiyatı ile Makbul'de.

2) Kabartma tozu başka bir koku öldürücüdür

Kabartma tozu, hepimizin mutfağında bulunan doğal bir koku nötrleştiricidir: Kabartma tozunda bulunur. Kabartma tozu ve kabartma tozu aynı değildir, ancak kabartma tozu veya sodyum bikarbonat, kabartma tozu içindeki bir bileşendir. Bu aynı zamanda bir asit ve nişasta içeriği içerir.

Kabartma tozu koku giderici olarak idealdir, örneğin buzdolabında yarım çay kaşığı karbonatı bir tabağa veya kaseye koyun ve buzdolabına koyun.

Kabartma tozu, hoş olmayan kokuları birkaç saat içinde bağlar.

Kötü kokan spor ayakkabılarınız varsa, içine hava geçirgen bir poşet ve karbonat koyun; birkaç saat sonra koku kaybolur.

Evde kabartma tozu nasıl yapılır? En kolay kabartma tozu yapımının püf noktaları - Yemek Haberleri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu