Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i fena pot kırdı! Ezgi Mola bu sözlere çok bozulacak….

Ünlü oyuncu Merve Dizdar dün akşam bir ödül törenine katıldı. Tören öncesi basın mensuplarına Ezgi Mola ile ilgili yaptığı açıklamayla şok etkisi yarattı

Abone Ol 

Dün akşam bir ödül törenine katılan başarılı oyuncu Merve Dizdar, yakın arkadaş olduğu Ezgi Mola’nın hamileliği ile ilgili duygularını paylaşırken söylediği bir cümleyle şok etkisi yarattı.

Birçok dizide rol alan, bir süre önce de kadrosunda bulunduğu Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı karakteriyle büyük bir başarı elde eden ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Dizdar, şimdilerde Ömer ve Magarsus dizilerindeki başarısıyla da gündemde yerini koruyor.

Dün akşam Afife Tiyatro Ödülleri’ne katılan Merve Dizdar tören öncesi basın mensuplarıyla konuşan Dizdar, hamilelik yaşayan yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın bebeğine Can ismi vereceklerini söyledi.

Teyze olacağı için yaşadığı mutluluğu anlatan Dizdar,Çok heyecanlıyım, teyze olacağım. İlk defa en yakın arkadaşlarımdan birine şahit olacağım. Bunun tarifi yok. Ne diyeceğimi bilemiyorum ama bekliyoruz az kaldı. Can bizim canımız olacak. Bize en büyük hediye. Çevresinde onu çok seven insanlar olacak. Adı Can olacak ama kim koydu bilmiyorum onu Ezgi’ye sorun” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Başa dön tuşu