Farklı hediye ve sürprizlerin doğru adresi Bodo

Abone Ol 

Farklılık her alanda aradığımız bir olgu değil midir? İş alanında, ilişkilerde, sosyal hayatta, çevremizde, yemeklerde ve elbette hediyelerde. Sıradanlık ve monotonluk insanın yapısına terstir. Daha değişik ve ilginç şeyler görmek yaşamak isteriz. Çünkü heyecan farklılıkta meydana gelir. Sevdiğimiz insanlara sürpriz yapmadan önce farklı olarak neler yapılabilir, günlerce düşünürüz. Binlerce hediye sitesi ve mağazasında farklı olduğunu iddia eden pek çok hediye var ancak henüz bodo ile tanışmadıysanız muhtemelen gerçek farklı hediye ile tanışmadınız.

Bodo neden mi farklı? Çünkü tarzı bu zamana kadar sizlere sunulan aynı tarzların çok daha dışında! Deneyim hediye tarzı ile bodo, pek çok aktivite, eğlence, tatil, eğitim gibi alanlarda hediyeler oluşturarak, tek bir platform üzerinden kolayca sevdiklerinizle paylaşabilmenizi sağlıyor. Doğum günleri, yıldönümleri, özel kutlamalar, düğünler, bayramlar, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi her özel zaman diliminiz için sizlere en sıradışı hediye seçeneklerini sunuyor. Gelin inceleyelim!

Farklı hediye ve sürprizlerin doğru adresi Bodo #1

Farklı hediye önerileri

Öncelikle bodo’dan aldığınız hediyenin, tarzında olan farklılıkla bir adım öndesiniz. Sevgililer Gününde zaten beklenen ve pek de heyecan yaratmayan çiçek ve çikolatalar yok. Heyecan ve eğlence dolu, romantizmi körükleyen benzersiz deneyimler var! ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Uçuş’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Tekno’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Tatil’’, ‘’Su Aktiviteleri’’ gibi kategoriler, deneyiminizi seçerken size yardımcı olacak kategorilerden yalnızca birkaçı.

Günün anlamına ve hediyeyi vereceğiniz kişinin ilgi alanına göre en farklı hediyeler bodo’da! Örneğin: Eşinizle evlilik yıldönümünüz ve doğal olarak ilişkinize renk katacak, ona değerli ve özel olduğunu hissettirecek romantizm temalı bir hediye istiyorsunuz. Klişelerden uzak durun. Sizin için mükemmel bir önerimiz var! ‘’İki Kişi için At Gezisi’’. Birlikte geçireceğiniz bu özel ve romantik zaman ilişkinizi canlandıracak ve özellikle daha önce denemediğiniz bir aktivite ise sizin için oldukça heyecan verici olacak. Anneler Günü için her yerde, alınması zorunda gibi reklamları yapılan ev eşyası klişeleri, aradığınız değilse deneyimden sonra annenizi size hayran bırakacak, ‘’Mix Masajı’’ hediyesini ısrarla öneririz.

Farklı hediye ve sürprizlerin doğru adresi Bodo #2

Farklı hediye fikirleri

En yakın arkadaşınız, yeni çıkan araçların sıkı bir takipçisi ise ona bu deneyimi doğum günü için kesinlikle düşünebilirsiniz, ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’. Kızınıza mezuniyeti için gökyüzü dolusu heyecan hediye edin: ‘’Karadeniz Üzerinde Küçük Uçak Turu’’. Bu deneyim, kocanızın aldığı en farklı ve en heyecan verici hediye olacak: ‘’Yelkenle Tanışma Eğitimi’’. Yeni nişanlanan arkadaşlarınıza, streslerini atacak ve birlikte yeni bir heyecanla tanışacakları, ‘’İki Kişi için ATV Turu’’nu nişan hediyesi olarak sunmak harika olmaz mıydı? Kardeşinize doğum günü hediyesi olarak kendisini bir kuş kadar özgür, gerçek bir pilot kadar kendinden emin hissedeceği, ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü’’ armağan edin. Farklı maceralar arayanlara, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Atlama ve Video Çekimi’’. Doğada, denizde, gökyüzünde ya da şehrin göbeğinde! Bodo’nun tek bir hediyesi ile kendinizi bulmak istediğiniz her yerde bulurken benzersiz maceraların eşliğinde hayatın gerçek tadına varın.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu