Burcunuzun uğurlu taşları

Burcunuzun uğurlu taşlarını size uğur getirecektir. Ve yanınızda durduğu sürece size iyi gelip iyi hissettirecektir. Bakalım sizin burcunuzun uğurlu taşı hangisiymiş?

Abone Ol 

Koç

Uğurlu taşınız: Pırlanta“Gücü simgeleyen, temiz bir pırlanta her kızın en iyi arkadaşıdır.” Demişti Marilyn. Pırlanta Koç burcunun uğurlu taşı olma özelliğini taşıyor. Sol elinize pırlanta bir bileklik ya da yüzük takarsanız uğur getirir. Kendinizi yalnız hissettiğiniz anlarda pırlantanız yanınızda olursa cennete transfer olmuş gibi hissedebilirsiniz.

Boğa

Boğa

Uğurlu taşınız: Zümrüt“Mücevherlerin kraliçesi” olarak bilinen zümrüt, sizin uğurlu taşınız olarak biliniyor. Kolye ya da yüzük olarak kullanacağınız zümrüt, tehlike ve negatif enerjiden korunmanızı sağlıyor. Zümrüt gençleşmenize ve hafızanızı güçlendirmenize yardımcı oluyor. Sık sık suda yıkayın ve kuruması için güneşe bırakın.
İkizler

İkizler

Uğurlu taşınız: Altın TopazDenizcilerin söylediğine göre altın topaz, en azgın denizleri yola getirmiş. Sizin taşınız esrarengiz bir güçle donatılmış durumda. Bu taş özgürlük, güzellik ve bereketi simgeliyor.Güneşe maruz bırakmaktan sakının yoksa bütün gücünü kaybedebilir.
Yengeç

Yengeç

Uğurlu taşınız: İnciİnci’yle birçok ortak noktanız var her ikinizde “denizlerin çocuklarısınız”. Deniz mavi sulardan gelen uğurlu taşınız inci, yorgun günün ardından sizi dinlendirmeye yardımcı olur. Taşınızı kozmetik ürünleriyle temas ettirmemeye özen gösterin.
Aslan

Aslan

Uğurlu taşınız: YakutSizin taşınız taşlar dünyasında enerji ve tutkuyu temsil ediyor! Masallara göre yakutun sihirli bir gücü varmış. Yakut sizin şans bileziğiniz. En zor anlardan onun sayesinde galip çıkabilirsiniz.
Başak

Başak

Uğurlu taşınız: MercanDenizde 6.000 farklı çeşitte mercan bulunuyor. Hadi kendinizinkini seçin. Uğurlu taşınız mercan, aşk ve servet konusunda size büyük şans getiriyor. Ayrıca rahatlamanıza da yardımcı oluyor.
Terazi

Terazi

Uğurlu taşınız: SafirZenginliğin ve ruhani gücün sembolü olan safir, ferahlamanıza yardımcı oluyor ve size ebedililiği teklif ediyor. Ayrıca bu taşı üzerinizde taşıdığınızda karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip olacaksınız.
Akrep

Akrep

Uğurlu taşınız: Mavi TopazUğurlu taşınız mavi topaz, sizin ideal tılsımınız. Bu taş sizi tüm kötü enerjilerden koruyor ve düşmanlarınızla başa çıkmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda size şans getiriyor.
Yay

Yay

Uğurlu taşınız: TurkuazMercan ve Topaz’la üçgen oluşturan Turkuaz, muhteşem rengiyle sizi hastalıklardan ve kazalardan koruyor.Uğurlu taşınız turkuaz, taşlar dünyasında yaydığı iyi şans ve talihle ünlü.
Oğlak 

Oğlak

Uğurlu taşınız: Siyah İnciSizin uğurlu taşınız siyah inci. Bu taş sizin kişiliğinize gizem katıyor ve dünyayın fethetmenize yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu