Anı defteri hazırlamak için neler yapılır?

Sevdiklerinizi mutlu etmenin çok özel bir yolu var..

Abone Ol 

Sevdiklerinizle anılarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız, anılarınızı daha da güzelleştirecek minik ipuçlarıyla geldim. Sevgilinize, en yakın arkadaşınıza, kardeşinize ve daha nicelerine minik bir anı defteri hazırlamak istiyorsanız tüm detaylarıyla hepsi bu yazıda.

1.Fotoğraflarınızı Çıkarttırın

En sevdiğiniz fotoğrafları, istediğiniz filtrelerle çıkarttırın ve kronolojik olarak sıralayın. En güzel, unutamayacağınız ve unutmak istemediğiniz anılarınız olmasına özen gösterin. Böylelikle anı defterinizi her açtığınızda o anı tekrar tekrar yaşamanızı sağlayacaktır.

    

2.Renkli Bantlar Alın

Renkli tasarımlı bantlar alarak fotoğraflarınızı bu bantlar ile yapıştırın daha eğlenceli, daha renkli bir defter görüntüsü olabilir. Farklı sayfalardan ya da kırtasiyelerden elde edeceğiniz bu bantlar anı defterinizi çok daha özel bir hale getirecektir.

       

3.Kurutulmuş Çiçeklerle Süsleyin

Eğer bu anı defterini özellikle sevgilinize yapıyorsanız, size hediye ettiği kurutulmuş çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Hem hala sakladığınız çiçekleri gördüğünde çok mutlu olacak hem de çiçeklerle daha romantik bir hava katmış olacaksınız.

      

4.Kendi Çizimlerinizi Ekleyin

Fotoğraf kenarlarına kendi çizimlerinizi ekleyebilirsiniz, eğlenceli ve ana uygun çizimleriniz, fotoğraf kenarlıklarınız anı defterinize farklı bir hava katacak.

       

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu