40. Grafik Tasarım Sergisi için başvurular başladı

Abone Ol 

Grafik Tasarım Sergisi’ne başvurular başladı. 1981 yılından bu yana düzenlenen ve Türkiye’de grafik tasarıma ilişkin ciddi bir bellek oluşturan sergi 40 yaşında! 8 Ekim-8 Kasım 2021 tarihlerinde Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek 40. Grafik Tasarım Sergisi’ne erken katılım için son gün 2 Temmuz; son katılım tarihi ise 30 Temmuz 2021.

40. Grafik Tasarım Sergisi için başvurular başladı #1

25 kategoride başvuru yapılabilecek

8 Ekim-8 Kasım 2021 tarihlerinde Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek 40. Grafik Tasarım Sergisi’nde, GMK Ödüllerinin yanı sıra pek çok özel ödül verilecek. Eylül 2020 itibarıyla üretilmiş işlerden oluşacak sergiye 25 kategoride başvuru yapılabilir.

Serginin görsel kimlik tasarımı, geçtiğimiz yılki yarışmada da İlan (Gazete/Dergi) Tasarımı kategorisinde En İyi Ödülü kazanan Kaan İşcan tarafından gerçekleştirildi.

40. Grafik Tasarım Yarışması’nın Seçici Kurulunda bu yıl Aslı Altay, Gülizar Çepoğlu, Murat Celep, Ozan Karakoç, Özlem Özkal, Serdar Benli ve Umay Çubukçu; Öğrenci Projeleri Seçici Kurulunda Emel Karadeniz, Mesut Uğurlu ve Ulaş Uğur yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu