Venüs Balık burcunda

Abone Ol 

Venüs gezegeni bugün yani 25 Şubat 2021 tarihinde Balık burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mart 2021 tarihine kadar burada seyahat edecek. Venüs gezegeni bizi mutlu eden şeyleri, ilişkilerimizi, aşka olan yaklaşımınızı anlatır. Venüs Balık burcunda iken ilişkilerimizde romantik temalar çok fazla öne çıkacaktır.

Venüs Balık burcunda #1

Yardım etme istekleri artacak

Aşk ilişkilerinde hassaslık ve duygusallık çok fazla ön planda olacaktır. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı da anlayışlı olacağızdır. Aşk ilişkilerinde de fedakârlık teması çok yüksek olacaktır. Birlikteliği olmayanlar bu süreçte biraz hassas ve alıngan olabilirler. Sanatsal konularda da yüksek bir yaratıcılık durumu söz konusu olacaktır. Zaman zaman fazla hayallere dalabiliriz. Aynı zamanda affetmeye de açık olacağız bu süreçte. Barışma umudunuz hala varsa aşkınızı, onu unutamadığınızı bu süreçte dile getirebilirsiniz ya da siz affedemeyeceğiniz hatalar yapmış eski sevgilinizi bu dönemde gelirse affedecek olabilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte yardıma ihtiyacı olanlara yardım etme isteğimizde çok artacaktır.

Venüs Balık Ünlüleri: Vincent van Gogh, Christian Dior, Victor Hugo, Jules Verne, Émile Zola, Diana Ross, Michael Jackson, Justin Bieber

Venüs Balık burcunda #2

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinVenüs Balık burcunda #3 madamastroVenüs Balık burcunda #3

    YouTubeVenüs Balık burcunda #3

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu