Ünlü sunucu dolandırıcılık iddiasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü! Açıklaması şaşkınlık yarattı

 Müge Dağıstanlı'yı dolandırdığı söylentisiyle gündeme bomba gibi düşen Gülşen Yüksel, TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına veda etti.  Gülşen Yüksel veda ederken yaptığı konuşma ile şaşkınlık yarattı.

Abone Ol 

Uzun yıllar beraber program yapan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel dolandırıcı iddiasıyla gündeme gelmişti. Yıllardır beraber çalıştığı arkadaşı Müge Dağıstanlı’yı dolandırdığı ve eşiyle yurt dışına çıkmaya hazırlandığı iddia edilen Gülşen Yüksel, bugün 2. Sayfa programına veda ettiğini açıkladı.

Son programında konuşan Gülşen Yüksel, hafta içi her gün ekrana çıktığı 2. Sayfa programına veda ettiğini açıklayarak şunları söyledi: “2024 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Eksilmeden, çoğaldığınız bir yıl olsun. Yeni başlangıçlarla umut dolu olsun. 2024’e biz de yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni heyecanlarla giriyoruz. 2. Sayfa ekranlara veda ederken; kardeşim Müge ‘Aramızda Kalmasın’ programı ile sabahlara damga vurmaya devam edecek. Burada beraber olmasak da biz zaten birlikteyiz. Dostluğumuz ölene kadar. Bunu her zaman da söylüyoruz. Bu ekranda kardeşimi sizlere emanet ediyorum. Hoşça kalın….”

 

Başa dön tuşu