Ünlü isim müjde verdi! İkinci kez anne oluyor!

İlk bebeğini 5 sene önce dünyaya getiren manken ve sunucu, eski Türkiye Güzeli Azra Akın, ikinci kez anne oluyor. 4 aylık hamile olduğunu söyleyen Akın, müjdeli haberi ailece çıktıkları yaz tatilinde aldıklarını ve çok heyecanlı hissettiğini söyledi.

Abone Ol 

Eski Türkiye güzeli, manken ve sunucu Azra Akın, 2017 yılında Atakan Koru ile nikah masasına oturdu ve 2018 yılında da ilk çocuğu Demir’i kucağına aldı. Uzun süredir gözlerden uzak kalarak, vaktini ailesine ayıran Akın, ikinci kez hamile olduğunun müjdesini verdi.Azra Akın katıldığı programda 4 aylık hamile olduğunu duyurarak “Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim” dedi.

Bebeğinin cinsiyetinin belli olduğunu ancak öğrenmek istemediklerini söyleyen Akın, “Doktorumuz cinsiyeti biliyor ama biz bilmek istemiyoruz. Demir’in hamileliğinde olduğu gibi doğumda öğrenmek istiyoruz. Hamileliğin ilk 3 haftası zor geçti. Yorgun bir dönem geçirdim. İsteksizlik, olumsuz bir ruh hali ve depresyon hali yaşadım ama son birkaç haftadır gayet iyiyim” şeklinde konuştu.

Başa dön tuşu