Trenle gideceğiniz yurtdışı tatil yerleri

Bayrama biraz değişiklik istiyorsanız bu rotalar tam da size göre olacak..

Abone Ol 

  Eğer bayram tatilinizi güzel bir tatil yaparak değerlendirmek istiyorsanız bu fırsatı amann kaçırmayın. Ulaşımı oldukça kolay trenle gidebileceğiniz, doyasıya eğlenebileceğiniz ve takviminizde güzel anılara yer vereceğiniz muhteşem bir gezi olabilir. Küçük bir uyarıda bulanayım, eğer çok fazla keyfinize düşkün ve lüks seviyorsanız size göre olmayabilir. Çünkü bu tatil bildiğimiz sıradan tatiller gibi her şeyin önceden hazırlandığı, otellerde rezervasyonların yapıldığı tatillerden değil. Bu tatilde heyecan var, enerji var, hosteller de konaklama var, çok daha fazla insan tanıma fırsatı var, ee daha ne olsun.. O zaman hemencecik bayram tatili planımıza geçelim!

Sırbistan

Türkiye’den kimlikle geçiş yapabileceğiniz ve kolaylıklar trenle seyahat edebileceğiniz, Balkanların tam ortasında yer alan Sırbistan, gerek tarihiyle gerekse gezilecek yerleriyle oldukça zengindir. Tuna ve Sava nehrinin birleştiği Belgrad aynı zamanda Sırbistan’ın başkentidir.

Bulgaristan

Bulgaristan 110.994 kilometrekarelik yüzölçümüyle Avrupa’nın en büyük 16. ülkesi arasında yer almaktadır. Ülkemize göre çok daha ucuz bir ülke olduğu için daha ekonomik bir tatil olabilir sizin için.

Polonya

Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biri olan Polonya birçok tarihi olaya tanıklık etmiştir.  Kültürel değerleri ve tarihi ile tam bir turizm cenneti olan Polonya kesinlikle gidilmeye değecek.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu