Pelin Öztekin’den duygusal paylaşım: Sonunda büyüdüm baba

Abone Ol 

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçtiğimiz hafta pazar günü kalp krizi geçirdi. Öztekin, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Usta oyuncunun ölümü sanat dünyasını yasa boğdu. Babasının ölümünden sonra yıkılan Pelin Öztekin duygularını sosyal medyada paylaştı.

Pelin Öztekin'den duygusal paylaşım: Sonunda büyüdüm baba #1

“Sen yine erken davrandın kaptan”

Pelin Öztekin, babasının vefatının birinci haftasında duygusal bir yazı kaleme aldı. Babasıyla yer aldığı fotoğraflarını paylaşan Öztekin, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Her şey ne kadar hızlı, aynı gidişin gibi Babiş. Sanki dün kulağına “kal benimle, ben daha o kadar büyümedim” diye fısıldayan ben değildim. Sen yine erken davrandın kaptan!

Yaka iğnesi gibi boynunda uyuttuğun, omuzunda taşıdığın, tekneden denize attığın, elinden tutup maça götürdüğün, babasını hayranlıkla sahnede izleyen, babasını ustası yapıp o yolda ilerleyen o minik kız çocuğu bir gecede büyüdü. Ben sonunda büyüdüm baba…

Bugün bir hafta oldu, özlediklerinin, ustalarının, dostlarının yanına göçeli. Daha ne çok anı biriktirip, yaşananlara gülüp geçecektik, sen yine bana akıllar verecektin ben “offf baba yaaa” diye şımarıklık yapacaktım. Fazla erken değil miydi bu didişmeleri bırakıp gitmek için? Sen benim ilk aşkım, kahramanım, hayranı olduğum dayanağımdın.

Babalar kızlarının ilk aşkıdır lafını anlamayanlara inat o aşk en çok bize yakıştı Babiş. Yüzümün, gülüşümün en çok benzediği adam, babam. Senin kızın olmak benim için nasıl büyük bir gurursa, ömrüm boyunca senin yolundan gitmek de benim için o kadar kıymetli olacak.

Elveda sana benim daimi yol göstericim.. İyi ki senin kızınım, İyi ki sen Babiş. Seni şimdiden çok özlüyorum… Seni çok ama çok seviyorum Rasoş’um…”

Pelin Öztekin'den duygusal paylaşım: Sonunda büyüdüm baba #2

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu