Pazar günü yataktan çıkmadan keyifle izleyeceğiniz en güncel filmler!

Pazar keyfini evde çıkarmayı seviyorum diyenler! Bu listeyi sizler için hazırladık. Evinizde keyifle izleyebileceğiniz 2022'nin en gözde filmleri!

Abone Ol 

1) Blonde

Konu:

Film Marilyn Monroe’nun hayatını konu almaktadır. Hollywood’un en zamansız ikonlarından biri olan Marilyn Monroe’nun hem özel hem de kariyer hayatına odaklanıyor. Koruyucu aileler arasında sürekli olarak değişim aşamasında olan Baker, ağır şartlar altında yetişmektedir. Tüm bu trajik gençliğine rağmen Baker, Hollywood’da kendine yer edinmeyi başarır ve Marylin Monroe olarak bir Hollywood ikonuna dönüşür.

Blonde | Netflix Resmi Sitesi

2) Kurak Günler

Konu:

Genç bir savcı olan Emre’nin tayini bir kasabaya çıkar. İşini özverili bir şekilde yapan Emre, Belediye Başkanı Selim Bey ve kasaba halkı tarafından son derece saygı içinde karşılanmaktadır. Selim Bey büyük borularla yer altı sularını kasabaya bağlayacak olan büyük projesini hayata geçirmeye çalışır. Ancak Selim, yerel bir gazete sahibi olan Murat başta olmak üzere ciddi bir muhalefetle karşı karşıya kalır. Murat, Emre’yi belediye başkanına karşı kışkırtmaya çalışsa da Emre olaylara temkinli yaklaşır. Kısa bir süre sonra yapılacak olan yerel seçimlerde taraf olmaktan kaçınmaya çalışan Emre, ona karşı yükselen sesler sonucu kendisini zor bir durumun içinde bulur. Çok geçmeden Emre, bir kısır döngü içine hapsolur.

Altın Portakal Günlükleri 2022 #3: Kurak Günler ve Bomboş - Altyazı Sinema Dergisi

3) CODA

Konu:

17 yaşındaki Ruby, işitme engelli bir ailenin işiten tek kişisidir. Genç kız, ebeveynlerinin ve ağabeyinin balıkçılık işinin ayakta kalması için, okula gitmeden sabahları onlara destek olmaya çalışır. Ruby’nin hayatı, okulda koroya katılmasıyla bambaşka bir hal alır. Şarkı söylemeye karşı büyük tutkusu olan Ruby’nin bu durumu koro şefinin de dikkatini çeker. Şef, Ruby’yi balık tutmanın ötesinde bir geleceği düşünmeye teşvik eder. Bunun üzerine Ruby, ailesine olan yükümlülüğü ile hayallerinin peşinden gitme arasında kalır.

Coda (2021) - Se online | Blockbuster

4) Crimes of the Future

Konu:

Biyolojik korku filmi türünde olan bu yapımda, ünlü bir performans sanatçı olan bir kişinin bedeninde alışılmadık farklı organlar belirmeye başlar.

Adeta hızlandırılmış evrim sendromu olarak adlandırılan bir hastalıktan mustarip olan adam, bu yeni organlarını ortadan kaldırmayı canlı bir gösteriye dönüştürür.

Müstakbel Suçlar (2022) | MUBI

5) RRR

Konu:

Ülkede iç savaş başlamadan önce ortaya çıkan devlet içerisinden meydana gelen problemlere karşı gelen iki özgürlük savaşçısını konu almaktadır.

Unelected Indian Representative, RRR List For Oscar 2023 General Nomination

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu