Para karşılığı fotoğraflarını satıyordu! Bakanlık el uzattı

Serpil Örümcer'in yardım paylaşımları sosyal medyada bir süredir gündemdeydi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, faturalarını ödemek için fotoğraflarını satmaya başlayan Yeşilçam oyuncusu Serpil Örümcer'e yardım talimatı verdi. 

Abone Ol 

Faturalarını ödemek için fotoğraflarını satmaya başlayan Yeşilçam oyuncusu Serpil Örümcer’e Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş yardım talimatı verdi.

Öğrenilen bilgiye göre, Serpil Örümcer’in sosyal medya hesabından paylaştığı yardım talebi videosunun ardından Bakanlık harekete geçti. Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’ın talimatı üzerine, konuyla ilgilenmek üzere Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri görevlendirildi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Serpil Örümcer, ‘Ben 70 yılları sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bu fotoğraflarımı 200 liradan yardım amaçlı satıyorum, elektrik, su, doğalgaz faturamı ödemek istiyorum. Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı fotoğraflarımı göndermek istiyorum’ ifadelerini kullanmıştı.

Başa dön tuşu