Koronavirüs gölgesinde 93. Oscar için geri sayım

Abone Ol 

Los Angeles’taki tarihi Union Station’da fiziksel katılımlı bir açık hava organizasyonu olarak gerçekleşecek tören için hazırlıklar sürüyor. 1939'dan bu yana 'Dark Knight Rises,' 'Pearl Harbor,' 'Catch Me If You Can,' 'Hail Caesar' ve 'Blade Runner' gibi 200'e yakın filmin bazı sahnelerine ev sahipliği yapan tarihi tren istasyonu bu kez Oscar'ın konuklarını ağırlayacak.

Koronavirüs gölgesinde 93. Oscar için geri sayım #1

Ödüller sahiplerini bulacak

3 saat sürmesi planlanan törenin bazı bölümleri Hollywood Dolby Theatre’da gerçekleşecek. Seyahat kısıtlamaları sebebiyle törene katılamayan adaylar için Avrupa’da alanlar kurulacak.

Brad Pitt, Halle Berry, Harrison Ford ve Reese Witherspoon gibi isimlerin ödül vereceği törende kimlerin heykele uzanacağı ise merak konusu.

David Fincher'ın yönetmenliğini üstlendiği “Mank” en iyi film ve yönetmen dahil 10 adaylıkla Oscar listesinin ilk sırasında yer alıyor. “Mank”i 6'şar adaylıkla “Nomandland”, “Sound of Metal”, “Minari”, “The Father”, takip ediyor.

Oscar çok beyaz eleştirilerinin ardından Akademi üyeleri arasında etnik çeşitliliğe gidilmişti. Chadwick Boseman, Viola Davis ve Andra Day'in adaylıkları bu kararın sonuçlarından biri olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu