Köpeğinizin sizi sevdiğini gösteren 4 işaret!

Sevimli patili dostlarınızın sizi ne kadar sevdiğini anlamanın 4 yolu...

Abone Ol 

1. Köpeğiniz sizi coşkuyla selamlıyor

Eve girer girmez geldiğinizde köpeğiniz keyifle zıplıyor, kuyruğunu sallıyor ve adeta size cilve yapıyorsa bunlar, tüylü arkadaşınızın sizi çok özlediğini ve dolayısıyla geri döndüğünüz için mutlu olduğunu gösteren açık işaretlerdir.

Ev köpeği cinsleri: Evde beslenecek köpek cinsleri ve özellikleri |  Apartmanda hangi köpek beslenir? - Son Dakika Haberler

2. Köpeğiniz ayakkabılarınızı ve çoraplarınızı kokluyor

Köpeğiniz ayakkabılarınızı ve yıpranmış çoraplarınızı seviyor ve onları düzenli olarak raftan veya çamaşır sepetinden çekerek oynuyorsa bu davranışı can sıkıcı bulabilirsiniz ama bu, köpeğinizin sevecen olduğunu gösterir. Sonuçta kokular köpekler için son derece önemlidir. Ve terli çoraplar veya eski ayakkabılardan daha çok sahibi gibi kokan neredeyse hiçbir şey yoktur. 

Küçük Köpek Cinsleri - Küçük Köpek Irkları Nelerdir? - blog11

3. Köpeğiniz en sevdiği oyuncağını sizinle paylaşıyor

Gıcırdayan bir kemik, doldurulmuş top ya da sadece yıpranmış bir battaniye, çoğu köpeğin mutlak bir favori oyuncağı arasında yer alır. Köpeğiniz gönüllü olarak en sevdiği oyuncağını sizlere getiriyorsa, bu gerçek bir sevgi göstergesidir. 

Köpekler hamileliği hisseder mi? | Hamilelik

4. Köpeğiniz sizi dinlenme yeri olarak kullanıyor

Köpekler, yalnızca gerçekten güvenebildikleri bir insana yaslanır. Bu davranış, örneğin günlük yaşamda veya yürüyüşe çıkarken ortaya çıkabilir. Veya köpeğiniz korktuğunda veya gergin olduğunda. Bunun anlamı “Aslında senin yanında kendimi güvende hissediyorum çünkü beni koruduğunu biliyorum.” demektir.

Evde Beslenecek Köpek Cinsleri - Hayatburada

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu