Kırışıklıklarınızı Sevmek için 4 Neden

Doğal cilt yaşlanması 20'li yaşların ortalarında başlar ve yüzdeki ilk kırışıklıklar fark edilir hale gelir. Birçok kişi göz, alın ve ağız çevresindeki kırışıklıkları kusur olarak algılar ve mümkün olduğunca uzun süre genç görünmek için elinden gelen her şeyi yapar. Kırışıklıklarınızı sevmeniz için pek çok neden var.

Abone Ol 

Kırışıklıklarınızı sevmek için 4 neden

1. Doğal güzelliğinizi koruyorsunuz

Doğal güzelliğin sırrı kusurlarınızdan geçtiğini unutmamalısınız. Kenan Doğulu’nun da dediği gibi her yaşın bir güzelliği var en güzel çağındayım. O yüzden cildinizde kırışıkları sevin onlar size yıllara meydan okuduğunuzu gösterir. 

2. Kırışıklıklar daha özgüvenli olmamızı sağlar

Botoks ve Hyaluron’u tercih etmemizin ve kırışıklıklarımıza karşı olmamızın en yaygın nedenlerinden biri özgüven eksikliğidir . Kusursuz ve kusursuz bir görünüm için çabalamamız çoğu zaman ameliyat olma kararımızı belirler. Kırışıklıkları ile ilgili sorunu olmayanlar genellikle kendileriyle daha barışık ve görünümleri konusunda daha özgüvenli olurlar. 

3. Kırışıklıklar hikayemizi anlatır

Kırışıklar hayat izini bırakır. Ancak kırışıklıkları can sıkıcı bir yaşlanma belirtisi olarak göstermek yerine, onları ve vücudumuzun zamanla değiştiği gerçeğini kabul etmeliyiz. Kırışıklıkları bir tür hatırlatma olarak düşünmeye çalışın. Ağzımızın etrafındaki kırışıklıklar, yürekten ve mutlu bir şekilde güldüğümüzü gösteriyor. Ayrıca kırışıklıkların güzelliğini de fark edin: bizi olgun ve olgun gösterirler ve yüzümüze çarpıcı bir şey verirler.

4. Kırışıklıklar sizi tecrübeli gösterir

Ve kırışıklıklarımızı sevmek için başka bir neden daha var  bizi ilginç, bilge ve deneyimli gösteriyorlar. Örneğin iş yerinde bundan faydalanabilirsiniz. Meslektaşlarınız sizi deneyimli ve yetkin biri olarak algılıyor ki ayağı da yere basan ve genç insanlar için rol model olabilecek biri. 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu