Kerem Bürsin: Hayallerim hep 29, 30’larımda baba olmaktı

Abone Ol 

Kerem Bürsin, ALEM dergisinin, ALEM TALKS podcast serilerinin konuğuydu. Özel hayatına dair soruları da yanıtlayan ünlü oyuncu, baba olma isteğini dile getirdi.

Kerem Bürsin: Hayallerim hep 29, 30’larımda baba olmaktı #1

“Hayallerim hep 29, 30’larımda baba olmaktı ama…”

Aile ve çocuğun çok önemli olduğunu dile getiren Bürsin, “Hayatı zenginleştiren, sanki birazda amaçlarımızdan biri bu. Ama tabi tercih meselesi en azından ben öyle görüyorum. Birazda yaşım ilerledi. 3 ay sonra 34 yaşında olacağım. Hayallerim hep 29, 30 larımda baba olmaktı ama tabi bazen istediğin gibi olmuyor bir takım şeyler.” dedi.

“Sırf çocuk yapmak için çocuk yapılmaz” diyen Bürsin, “Sırf evlenmek için evlenilmez. Sırf biriyle olmak için olunmaz. Hayatını paylaşmak istediğin kişiyle de ilgili belki o insan bunları istemeyecek. Tamamen hayat ne çıkaracağıyla ilgili bu. Tüm doneler uygunsa neden olmasın.” şeklinde konuştu.

Kerem Bürsin: Hayallerim hep 29, 30’larımda baba olmaktı #2

“Eşitsiz ve ahlaksız bir dünya”

Hayattaki amacıyla ilgili konuşan başarılı oyuncu, “Yaşadığımız dünyanın hali ortada. Başarısız. Gezegenimiz iyi bir durumda değil. Zenginlik ve fakirlik arasında dağlar kadar fark var. Eşit bir dünya değil. Eşit derken bu ırkçılığa da girer kadın-erkek eşitliğine de girer her şeye girer. Eşitsiz ve ahlaksız bir dünya. Her konuda böyle. Çöpümüzü hala yere atıyoruz. Okyanuslarımız plastik dolu. O yüzden sorumluluğumuz var. Amaçlarımızdan biri bu sorumluluğu kişisel bir şekilde yerine getirmek. Bir insanın kendimizin gücünün farkında değiliz. Önemsemiyoruz. İç huzurun yerinde değilse, stresli huzursuz bir insansan. Bir kere geliyoruz ve güzel yaşamak lazım.20 dakika kendimize ayırmamız gerekiyor. Kendimizi sevmemizi gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu