İzleyenleri hayran bırakan çarpıcı Netflix dizisi: One Day!

Netflix’te 1 numaraya yükselmiş dizi olan One Day, anı dolu dolu yaşamanın önemini vurguluyor. Sonunda ise izleyenlerini, hayranlık dolu gözyaşlarına boğuyor!

Abone Ol 

One Day, romandan filme ve filmden de diziye çevrilmiş bir kurgudur. David Nicholls tarafından 2009 yılında yazılan roman, 2011 yılında ise Anne Hathaway ile Jim Struggles’ın başrolü paylaştığı film haline gelmiştir. Zamanında oldukça tutulan filmin, dizi hali hakkında fazlasıyla tartışmalı yorumlar mevcut!

Netflix "One Day" Dizisinden İlk Kareleri Paylaştı - Beyazperde.com

İzleyiciler, filmin kadın başrolü olan Anne Hathaway ile Ambika Mod’u fazlasıyla karşılaştırmakta ve dizi oyuncusunu beğenmemekte. Öte yandan, romantik-dram kategorisinde olan dizi son derece beğenilmiş durumda.

One Day, farklı yaşan stillerine sahip iki kişinin arkadaş olması ile başlıyor. Aralarındaki çekim ve zıt kutupların birbirini çekmesi durumu her ne kadar arkadaş kalmalarını zorlaştırsa da, karakterler bunu başarıyor. Hatta yıllara yayılan ve imkansızlığıyla, geçen zamanıyla aşkı harlayan bir romantik kurgu doğmasına sebep oluyor.

Netflix dizisi "One Day"in başrolleri açıklandı

Her bölümde yeni bir yıla atlanılarak geçen dizi, iki farklı arkadaşın tamamen farklı ideallerle yaşamalarını ama bir tülü birbirlerinden kopamamalarını anlatıyor.

Oldukça gerçekçi ve ağır işlenişiyle dramatikleşen dizi, sonunda ise izleyenleri ağlatıyor! Filmin sonu, izleyicilerine önemli bir mesaj vermekte: Keşkelerimizi askıda bırakacağımıza, onları gerçekleştirmek için bir an önce harekete geçmemiz gerekli.

One Day, duygu yoğunluğu yaşamak isteyen ve ayrıntılı gerçekçiliğin hayranı olanlar için kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi!

Başa dön tuşu