Ivana Sert’ten genç kalma sırrı! ‘Soğuk odada uyuyorum’

Ivana Sert, katıldığı programda genç kalmasının sırrını açıkladı! İşte detaylar...

Abone Ol 

Türk model, sunucu ve iş kadını Ivana Sert, enerjisi ve zarafetiyle herkesin dikkatini çeken bir isim. Moda dünyasında adını duyuran Sert, aynı zamanda televizyon programlarıyla da izleyicilerin kalbinde taht kurdu.

Renkli kişiliği ve içten gülümsemesiyle tanınan Ivana Sert, kariyerindeki başarıların yanı sıra yardımseverliğiyle de biliniyor. Sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak katılan Sert, topluma katkı sağlama konusundaki özverisiyle takdir topluyor.

Hem güzellik anlayışıyla hem de içtenliğiyle pek çok kişinin rol modeli olan Ivana Sert’in güzellik ipuçları ise takipçileri için altın değerinde. Sert, güzel ve genç kalmasını uyuduğu ortama yoruyor!

İvana Sert İletişim | Sound Menajerlik - 0532 797 68 91 |

Ivana Sert, katıldığı programda güzellik sırrını şu cümlelerle açıkladı:

“Uyuduğum oda ortalama 16 derece, klimalar açık ve karanlık olmalı. Benimle evlenecek kişi de soğukta uyumayı kabul etmeli. Soğukta vücut daha çok kalori yakıyor ve daha dinç oluyoruz.”

Karanlıkta uyumayı ise bir gereklilik olarak gören Sert, “Oda ışık görmediği için gözlerimizi kısmak zorunda kalmıyoruz ve cildimiz de kırışmıyor.” diye de belirtti.

İvana Sert kimdir? Kaç yaşında? İvana Sert aslen nerelidir?

Başa dön tuşu