Güneş Boğa burcunda

Abone Ol 

Güneş 19 Nisan 2021 itibariyle 21 Mayıs tarihine kadar kalacağı Boğa burcuna geçiş yapıyor. Boğa burçları toprak elementinin sabit nitelikteki dişil burçlarıdır. Dolayısıyla koşullarının değişmesinden hiç hoşlanmazlar. Değişime ayak direnirler. Çok mecbur kalmadıkça yıllarca aynı evde ya da aynı semtte oturmak isterler. Maddi koşulları da onlar için çok önemlidir. Kendilerini güvencede hissetmeleri hayati önem taşır. Muhakkak kenarda bir birikimleri olmalıdır. Dişil burçlardır aynı zamanda. Haliyle bir konuda harekete geçmeleri için biraz cesaretlendirilmeleri gerekir. Kolaylıkla yeni bir şeye adım atamayabilirler. Ancak başladıkları bir işi yarım bırakmazlar. Sonuna kadar götürürler ve başarıyla tamamlarlar.

Güneş Boğa burcunda #1

Her durumda sizi korurlar

Boğalar genellikle yıllarca aynı şirkette azimle çalışıp, üst seviyelere gelirler ve oradan ancak emekli olduklarında ayrılırlar. İstikrarlı burçlardır. Maddi güvencede onlar için önemli olduğundan haliyle yeni bir iş araştırmak gibi maceralara çok kızdırılmadıkları sürece girişmek istemezler. Evliliklerinde de aynı istikrarı çok büyük bir problem olmadığı müddetçe sağlarlar. Boğa burçları güvenle sırtınızı yaşayabileceğiniz iyi dostlardır. Bir kere sizinle dost oldu mu artık bırakmazlar ve her durumda sizi korurlar. Boğa karşıt burcu Akrepten öğrenmesi gereken daha hislerine güvenmesi, kuşkucu yanını her zaman çakıştırması, maddi güvenceye olduğu kadar duygusal güvenceye de önem vermesi olacaktır. Boğa burçları boğazlarına çok düşkündür. Yemek, içmek ve hayattan keyif almak önemlidir. Keyif aldıkları şeylere mesela iyi bir yemeğe, kaliteli içeceklere, tatillere para harcamak onlar için adeta lüks değil birer ihtiyaçtır zira keyif almak çok önemlidir.

Güneş Boğa burcunda #2

Aşk Boğa'yı mutlu eder

Aynı zamanda evlerinde de ihtiyaç duydukları lüks ve konforu sağlamak ve evlerini kendileri için korunaklı bir sığınak haline getirirler. Dışarıdan güvenliklerine gelebilecek ya da rahatlarını bozabilecek her türlü etkiye de tepkileri yüksek olacaktır. Boğalar sakin mizaçlıdırlar ancak kızdırıldıklarında büyük öfkelenirler. Haliyle onları istemedikleri bir şey için asla zorlamamak gerekir. Bundan hoşlanmayacaklardır. Yönetici gezegenleri Venüs olduğu için de aslında bir aşk insanıdırlar. Aşk onları mutlu eder. Bir ilişkiden bekledikleri en önemli şeyde istikrar ve güvendir.

Boğa burcu ünlüleri: Salvador Dali, Leonardo da Vinci, Kraliçe II. Elizabeth, Sigmund Freud, Karl Marx, Uma Thurman, Al Pacino, David Beckham, Adolf Hitler, Ayhan Işık, Özcan Deniz, Nükhet Duru, Çelik, Demet Akalın, Demet Evgar.

Güneş Boğa burcunda #3

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinGüneş Boğa burcunda #4 madamastroGüneş Boğa burcunda #4

    YouTubeGüneş Boğa burcunda #4

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu