Gülşen: Ne giydiğime sadece kendim karar verebilirim

Abone Ol 

Ünlü şarkıcı Gülşen, uzun bir aranın ardından Çeşme'deki dinleyicileriyle bir araya geldi. İki gün önce Alaçatı'da sahneye çıkan Gülşen'e yakın dostu Edis de eşlik etti. Gülşen, şarkılarıyla sevenlerini eğlendirirken, kıyafet tercihiyle de geceye damga vurdu. Gülşen'in tarzı sosyal medyada da çok konuşuldu. Sanatçının kıyafetini abartılı bulanların yanı sıra beğenenler de vardı.

Gülşen: Ne giydiğime sadece kendim karar verebilirim #1

Eleştirilere cevap gecikmedi

Ozan Çolakoğlu ile evliliğinden Azur Benan adında bir oğlu olan Gülşen, çok konuşulan kostümü sonrası konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi… Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu