Gelin taçlarını neye göre seçmeliyiz?

Abone Ol 

Gelin tacını seçerken düğün mekanı, buna bağlı olarak gelinlik ve gelin saçı modeli gibi kriterler belirleyici oluyor. Dolayısıyla ufak bir detay gibi görünse de düğün için tercih edeceğiniz saç ve aksesuar seçimi de son derece önemli! Bazı gelinler duvağın yanı sıra başka aksesuar kullanmak istemezken; bazıları duvakla uyumlu gelin taçları, abartılı çiçekler, kalın saç bantları gibi saç aksesuarları kullanmayı tercih edebiliyor. 

Gelin taçlarını neye göre seçmeliyiz? #1

Tarihi mekan ve otel düğünleri: Gösterişli mekanlarda, kabarık ve balık kesim gelinliklerle büyük ve taşlı gelin tacı modelleri bu mekanlar için uygun seçim olacaktır.çekler, kalın saç bantları gibi saç aksesuarları kullanmayı tercih edebiliyor. 

Havuz başı düğünleri: Çok kabarık olmayan, A, düz ve balık kesim gelinlikler tercih edilirken bu gelinliklerle swarovski taşlı ve incili gelin tacı modelleri daha şık olacaktır.

Gelin taçlarını neye göre seçmeliyiz? #2

Restoran düğünleri: Sade organizasyonlarda ise sade gelinliklerle birlikte zarif gelin taçlarını düşünebilirsin. Daha ağır bir seçim yapmak istiyorsan swarovski taşlı gelin tacı, uygun bir seçenek diyebiliriz.

Plaj düğünleri: Çiçekli gelin tacı modellerinin kır ve plaj düğünleri için uygun gelin saçı aksesuarları kullanımı daha doğru olacaktır.

Gelin taçlarını neye göre seçmeliyiz? #3

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu