Eski sevgiliye mesaj atmak için bahaneler

Eski sevgilinizle tekrar konuşmak için bahanelere başvuruyor musunuz? Eski sevgiliye mesaj atmak için sıkça başvurulan bahaneleri bir araya getirdik. Belki yazarken durumun ne kadar vahim ve içler acısı gözüktüğünün farkında değilsiniz anca okuyunca nasıl göründüğünü anlayacaksınız.

Abone Ol 

İşte sevgiliye mesaj atmak için sıkça kullanılan bahaneler….

“Seni rüyamda gördüm, merak ettim” bahanesiyle atılan mesajlar

Gerçekten rüyanızda görmüş olsanız bile “rüyamda uçurumdan atlıyordun iyi misin?” tarzı mesajlar atmak çok çocukça bir davranıştır. Dediğim gibi gerçekten görseniz bile çok klişeleşti asla inandırıcı değil.

Özel günlerde atılan mesajlar

Eski sevgilinizin kandil ya da bayram gibi özel günlerini kutlamaktan vazgeçin. Sanki aylar o günü bekliyormuş gibi. He bir de mesajın altına toplu mesaj yazdıysanız gerçekten eski sevgiliniz de gülmüştür. Yapmayın.

“Bu mesajı 10 kişiye göndermezsen…” diye başlayan mesajlar

Bu tarz mesajları sadece eski sevgilinize değil, hiç kimseye atmayın. Lütfen böyle saçmalıklara inanmayın!

“Yanlışlıkla attım” temalı mesajlar

“Telefon kuzenimin elindeydi o atmış” gibi yalanlar uydurarak attığınız mesajlara son verin. Kimse böyle yanlışlıklara inanmıyor. Hangi devirde kaldık yani yapmayın arkadaşlar çok komik gözüküyorsunuz.

Yakın bir arkadaşmış gibi atılan mesajlar

Ayrıldıktan sonra her şey normalmiş gibi, kanka ayağına yatarak atılan mesajlar genellikle erkeklere ters gelir. Mesafenizi korumaya devam edin.

“Numarayı tanıyamadım, kimsiniz?” şeklinde atılan mesajlar

Ayrılmış olsanız da eski sevgiliniz bir gün bir soru sormak isteyebilir. O gün geldiği zaman kibirli tavırlar takınarak “numaranı sildim ve çoktan unuttum” mesajı vermek çok yanlış bir davranış olacaktır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu