Derya Şensoy: 5 günlük arayla Pera yüzümüzü güldürdü

Abone Ol 

Cihangir'de görüntülendi. Kendisine başsağlığı dileyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şensoy, kendisi gibi oyuncu ablası Ferhan Müjgan Şensoy'un bebeğinin dünyaya gelmesiyle acılarının bir nebze hafiflediğini söyledi.

Derya Şensoy: 5 günlük arayla Pera yüzümüzü güldürdü #1

“Dünya güzeli bir bebeğimiz oldu”

Ne diyeceğini bilemediğini söyleyen Derya Şensoy, “Çok zor bir süreç öncelikle bu konuda nasıl kelimeler seçeceğimi pek bilmiyorum, bir de çok sevindiğimiz bir haber bebeğimiz oldu. Ablam bebeğine kavuştu, beş gün arayla oldu. Bunlar bizim için hayata yeniden tutunmak için güzel bir sebep, sevindirici bir şey.” ifadelerini kullandı.

Şensoy, sözlerini “Bebek sağlıklı, ablam sağlıklı en önemlisi de bu. Biz acımızı bebeğe yansıtmayacak bir metanetle yaşamaya çalışıyoruz. Dünyaya gelmiş dünya güzeli bir bebeğimiz var.” diye sürdürdü.

Derya Şensoy: 5 günlük arayla Pera yüzümüzü güldürdü #2

“Duygularımız birbirine karışmış durumda”

Müzisyen Cem Öget ile 2018 yılında evlenen Müjgan Ferhan Şensoy, babasının vefatından beş gün sonra kızı Pera'yı kucağına almıştı.

Derya Şensoy, yaşadığı acı ile ilgili de şu ifadeleri kullandı: “Allah kimseye yaşatmasın çok zormuş. İnsan kendi başına gelince anlıyormuş. Ailecek güçlü durmaya, kalmaya çalışıyoruz. Bir nebze de olsa Pera yüzümüzü güldürdü. Zor bir süreç yaşıyoruz, duygularımız birbirine karışmış durumda, Allahtan sabır diliyoruz.”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu