Demet Akbağ’dan beklenmeyen itiraflar! ‘Hiç sevmiyorum’

Vizontele, Hükümet Kadın, Sandık Kokusu, Eyvah Eyvah, 9 Kere Leyla, Bir Demet Tiyatro, Sandık Kokusu gibi başarılı yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Demet Akbağ kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündeme geliyor. Ünlü oyuncu Demet Akbağ son olarak katıldığı bir YouTube programında itiraflarda bulundu.

Abone Ol 

Ünlü oyuncu Demet Akbağ katıldığı programda özel hayatı ve kariyeriyle ilgili yaptığı açıklamalarda gündeme geldi. Güzel oyuncu Demet Akbağ, “En sevmediğim yerim saçlarım. Çok zayıf ve hiçbir işleme dayanmıyor. Bugüne kadar yaptığım tüm işlerdeki saçlarım peruktu. Bazen karakter gereği peruk şart ama ben kullanmak zorundayım. Çünkü saçım boyaya, föne, maşaya asla dayanmaz” dedi.

Sanat dünyasında son dönemde çok popüler olan estetik hakkında konuşan Demet Akbağ şu sözleri kullandı, “10 yıl önce bir gala öncesi yüzüme bişeyler yaptırdım.Vücudum çok iyi durumdaydı, yüzüm aşırı mimikten çizgiler fazlaydı. Orantılamak istedim. 10 yıldır hiç elletmiyorum. Mimikler, çizgiler yerli yerinde.”

Başa dön tuşu