Değişen hava şartları için deri ve denim şıklığı!

Yaz mevsimine yavaşça geçiş yaparken hava koşulları sürekli değişiyor. Haliyle ne giyeceğimizi bir türlü bilemiyoruz. Deri ve denim bu havalar için ideal ikili!

Abone Ol 

Değişen hava koşullarına ayak uydurmak

Tam yazlıkları çıkaralım derken ertesi hafta sıcaklık derecesi yine düşüşe geçiyor. Kot ceket giysek üşüyoruz, kaban giysek terliyoruz. İstediğimiz kombini bir türlü yapamıyoruz. ”Peki ne giymeli?” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen söylüyorum: Deri ceket ve denim!

17,079 Woman Chaos Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images - iStock

Sezonun favorisi deri ceket ve denim

Deri ceket serin havalarda üşümenizi engellerken sıcak havalar da ise sizi kaban kadar terletmeyecektir. Denim ceketler de alternatifler arasında. İkisi de kombinlerinizle kolay kullanabileceğiniz parçalar. Üstelik size önereceğim kombinlerle şık bir hale getirmeniz mümkün.

Kot Ceket Kombini Nasıl Yapılır? - İndirimÇekim Blog

Denim ceket ve tayt

Spor bir görünümden yana mısınız? O halde bu kombin tam sizlik! Altınıza ister açık renkte ister siyah bir tayt giyip üstünüze kısa kollu oversize bir tişört tercih edebilirsiniz. Denim ceketinizi de giydiniz mi kombin tamam.

Haftanın Moda Instagramları: Denim ve Deri

Deri ceket ve palazzo pantolon

Rahat olurken tarzımdan ödün veremem diyenlerdenseniz deri ceket ve taş rengi palazzo pantolonlar size çok yakışacak. Zaten bu renk pantolonlar iki sezondur çok popüler. Deri ceketle ise oldukça uyumlu gözüküyorlar.

Haftanın Moda Instagramları: Denim ve Deri

Kot şıklığı

Mavi renk denim kot ceketle mom model pantolonlar spor şıklıkta çok popüler!

Haftanın Moda Instagramları: Denim ve Deri

Benim oyum deri ceket ve palazzo pantolondan yana! Sizin favoriniz hangisi?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu