Aslıhan Güner, mutlu evliliğinin sırrını paylaştı!

Ünlü oyuncu, aşkı tanımlarken, duygu dolu sözleriyle okuyucuları derin düşüncelere sürükledi. Bu özel röportaj, sadece bir evlilik hikayesini değil, aşkın evrenselliğini ve tamamlanma arayışını anlatıyor...

Abone Ol 

MAG dergisinin son sayısının kapağını süsleyen ünlü oyuncu Güner, oyuncu Mert Kılıç’la 2013 yılından beri süregelen evliliği ve uzun bir birliktelik sırrını paylaştı. Röportajında, arkadaşınızla evlenmenin önemini vurgulayarak, duvarlara adeta bir manifesto gibi yapıştırılacak öneride bulundu!

Yaptığı röportajda, ‘Uzun bir evlilik için sizin için ne gerekli?’ sorusunu böyle yanıtladı:

“Öncelikle; en yakın arkadaşınızla evlenin! Bunu artık duvarlara ‘sticker’ olarak yazıp altına imzamı atacağım! Eşiniz en yakın arkadaşınız olsun ki tüm ömrünüz güvendiğiniz, saatlerce sohbet edebildiğiniz, yolunuza yoldaş olan, her daim yanınızda, arkanızda, önünüzde olan, tüm duygularınızın ortağı, hayatınıza eş olsun… ve aşk… Aşk olmadan olmaz!”

Ayrıca ünlü oyuncu, aşkı tanımlarken “Aşk, var olma sebebimiz bu dünyada. Yaşıyor hissetme sebebimiz. Aşk varsa her şey var oluyor, yoksa herkes önce onu arıyor. Tam olma, tamamlanma hâli bence.” ifadelerini kullandı.

Aslıhan Güner'den evlilik itirafı! - Magazin Burada | Türkiye'nin En Büyük Magazin Platformu

Başa dön tuşu