Nihal Yalçın’dan birikmiş yılların isyanı: ‘Kendimden razıyım’

Birçok film ve dizide rol almış oyuncu Nihal Yalçın, Sertab Erener'in görünüşüne gelen eleştirilere dayanamadı ve senelerdir aldığı aynı tarz yorumlara olan tepkisini paylaştı.

Abone Ol 

Sertab Erener’in son kliplerine gelen olumsuz yorumlar gündem olmuştu. Çok sayıda ağır eleştiri almış, kendine yazık ettiği söylenmişti.

Nihal Yalçın ise bunların ardından, yıllardır fiziksel görünümüne yapılan yorumlara karşı düşüncelerini paylaştı.

Yalçın’ın burnu ile senelerdir alay ediliyor ve hakaretler yağıyor. Fakat ünlü oyuncu, kendinde bir değişikliğe gitmeyi hiçbir zaman tercih etmedi ve umursamadığını söyledi. Ayrıca, insanların herkese her şeyi söyleme hakkının kimsede bulunmadığını belirtti.

Nihal Yalçın'a sevgilisi Berker Güven'den destek

İşte Yalçın’ın mesajı: “Beyninde tümör olabilir’ bile dediler… Herkes kendi burnuna baksın. Yıllarca burnumu yaptırmam konusunda yüzlerce mesaj okudum, her yaptığım işte ne kadar çirkin olduğumu söyleyenler oldu, ne şehlalığım kaldı ne beynimde tümör olduğuna dair uyarıda bulunanlar bitti. TV’de gördüğünüz için herkese istediğiniz her şeyi söyleme hakkınız yok bence. Burnumu yaptırsam bu sefer de ‘Ah vah’ edip doğal olmadığımı söyleyenler çıkacaktı. Gerek yok. Herkes kendi burnuna baksın, kendi güzelliğiyle barışsın. ‘Bana sen böyle çok güzelsin’ falan yazmanız da o kadar umurumda değil ki. Ben çok güzelim, ben bazen çok çirkinim, bazen şahaneyim bazen kapkaranlık. Ben kendimden acayip razıyım. Gerisi de zerre umurumda değil.”

Ünlü oyuncu Nihal Yalçın'dan beklenmedik rest: Kılıçdaroğlu'nu aday göstermezseniz Erdoğan'a oy veririm

Başa dön tuşu