Aleyna Tilki evini değiştirdi

Abone Ol 

'Uzi' lakabıyla tanınan rapçi Utku Yalçınkaya ile aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda takıntılı bir hayranı yüzünden zor günler geçirdi. Aleyna Tilki'nin yaşadığı siteye tellerden atlayıp giren Muhammed Erkam Aç isimli şahıs, komşulara şarkıcının dairesini sordu.

Gözlatına alınıp serbest kaldı

Komşulardan biri güvenliği arayıp durumu bildirirken şüpheli, polis ekiplerince gözaltına alındı. Muhammed Erkam Aç, İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği tarafından ‘Yurt dışına çıkma yasağı, Aleyna Tilki’nin ikametgahına, iş yerine, bulunduğu yerlere 500 metreden fazla yaklaşmama şeklinde adli kontrol şartlarıyla serbest bırakıldı.

Aleyna Tilki evini değiştirdi #1

Aleyna'dan isyan: kapıma bizzat pusu kurdu

Aleyna Tilki ise sosyal medyadan isyan ederek olayın kendisinin konserdeyken yaşandığını belirtti. Tilki'nin paylaşımında, “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur! Kapıma bizzat pusu kurmuştur!! En büyük cezayı talep ediyorum! Evdeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı…” ifadeleri yer aldı.

Aleyna Tilki evini değiştirdi #2

Taşınmak zorunda kaldı

Şahsın serbest bırakılmasına tepki gösteren Tilki, çareyi evini değiştirmekle buldu. Tilki, ailesiyle yaşadığı siteden ayrılarak başka bir siteye yerleşti.

Hesaplaşmak isteyen direkt bana yazsın

Şarkıcı, haberi ise sosyal medyadan duyurdu.Olayla ilgili ikinci bir paylaşım yapan Tilki, 'hodri medyan' diyerek “Bu beni rahatsız edenler! Evim değişti! He ama hesaplaşmak isteyen varsa direkt bana yazsın bu saatten sonra!!!!! Zaten serbest kalınıyor. Ben bizzat uğraşırım!” ifadelerine yer verdi.

Aleyna Tilki evini değiştirdi #3

Aleyna Tilki evini değiştirdi #4

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu