31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 31 Mayıs Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #1

31 Mayıs Koç burcu yorumu

Bugün, kendinizle ilgili keşiflerde bulunmalı, olayları sebep sonuç ilişkisiyle yargılamaktan vazgeçmemelisiniz. Ailenizden uzaklaşma isteği içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmeye başladınız. Aktivitelerinizin sınırlarını yeniden belirlemelisiniz. Algılama yeteneğinizin güçlü olduğu bir gün.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #2

31 Mayıs Boğa burcu yorumu

Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Macera yaşama hissiniz yoğun olmasından dolayı, elektriğinizin tuttuğu kişilerle duygusal başlangıçlar yapabilirsiniz.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #3

31 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bırak parçalar kendiliğinden yerlerine otursun. Bir meseleyi anlamak için o konu üzerine saatlerce düşünmene gerek olmadığını anla. Genelde, içgüdüsel olarak o şeyi bilirsin zaten. Ve bugün de içgüdülerine güvendiğin sürece, yine bileceksin. Adeta bir şeyler anlatmaya çalışan bir iç sesin var ve bunu mutlaka dikkatle dinlemelisin. Dedikodu ve boş sohbetler ise ancak doğruluğu gölgeleyecektir.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #4

31 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça titiz bir tutum izliyorsunuz. Aynı frekansı karşı taraftan da beklediğiniz için, hayal kırıklığına uğradığınız zaman ve kendinizi geriye çekiyorsunuz. Çok yoğun bir gün geçireceksiniz.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #5

31 Mayıs Aslan burcu yorumu

Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Bu değişimler, mükemmel olma isteğinizden kaynaklanıyor. Bugün, duygularınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #6

31 Mayıs Başak burcu yorumu

Güçlü olmak adına başlattığınız her türlü çalışmaya yürekten inanıyorsunuz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecek. Bugün, yapacağınız görüşmelerde karşı tarafın düşünceleri size olumlu gelmeyebilir.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #7

31 Mayıs Terazi burcu yorumu

Maddi konuların gündem kazanması sınırlarınızı zorluyor. Ayın konumu, parasal konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlıyor. Bugün, partnerinizin üzerinizdeki gücünü ihmal etmemelisiniz. Kişisel savaşlardan uzak kalmalısınız.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #8

31 Mayıs Akrep burcu yorumu

Kişisel özgürlüğünüzü koruma adına tepkisel davranmayı bırakmalı ve ortak paylaşımlarınızda karlı çıkacak çalışmalara yönelmelisiniz. Bugün, partnerinizle ortak aktiviteler içinde yeni bir sosyal çalışma başlatabilirsiniz.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #9

31 Mayıs Yay burcu yorumu

Acil düşünmeniz gereken konular varken, olayların kökünde aksayan yönlerin, araştırmasına giriyorsunuz. Hedeflerinizi saptırmak istemediğiniz kesin. Bugün Ay'ın konumu, isteklerinize ısrarcı bir tutumla yaklaşacağınızı gösteriyor. Planlarınızı hızlı bir şekilde gözden geçirin ve size sunulacak fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirin.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #10

31 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Bugün, eski arkadaşlarınızdan ilginç teklifler alabilir ve gününüzü ortak bir aktivite ile paylaşabilirsiniz. Siz, tenkit edilmekten hoşlanmadığınız için de, tartışma yaratmak istemeyeceksiniz. Meraklı bakışlara hedef olacaksınız.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #11

31 Mayıs Kova burcu yorumu

Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin önem kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için duygularınızın özgür kalmasından yanasınız. Maddi konularda aradığınız güven ortamını sağlayabileceksiniz.

31 Mayıs Pazartesi günlük burç yorumları #12

31 Mayıs Balık burcu yorumu

Daha önce hiç denemediğiniz yeni bir alanda bir yeteneğiniz ortaya çıkabilir. Bu alan modern teknoloji, yazı çizim veya her ikisi ile ilgili olabilir! Başkalarıyla iletişiminiz sıcak, samimi, açık ve dürüst olacak böylece her türlü ilişkilerden çok keyif alacaksınız. Sohbetlerden en az birini güzel sanatlara veya ruhani konulara yönelecek.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu