Yılın en büyük açık hava festivali Coachella yeniden karşınızda!

ABD'nin California eyaletinde düzenlenen birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı Coachella festivali başladı. Bakalım bu sene festivalde hangi tarzlar ön plana çıkmış?

Abone Ol 

Heyecan verici festivalde damga vuran isimler

Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı, ortaya renkli görüntülerin çıktığı Coachella festivali, pandemi sebebiyle 3 kez ertelenmişti. Festival geçtiğimiz günlerde mükemmel bir dönüş yaptı. Bu heyecan verici festivalde elbette  sevilen ünlüler de sahne aldı. İşte o isimler: Harry Styles, Justin Bieber, Doja Cat ve Billie Eilish.

Bu senenin konsepti: Spor ve sade

Coachella’da geçtiğimiz senelerde abartılı kombinler yer alırken bu sene spor ve sade parçalar ön planda. Sanırım pandemi dönemi Coachella konseptine de etki etmiş desek yanlış olmaz.

Hailey Baldwin, Kendal Jenner ve Justine Skye Coachella 2022’de!

Ünlü isimlerden Hailey Baldwin, Kendal Jenner ve Justine Skye konsepti yansıtan kombinleriyle sosyal medya hesaplarında ilgi çekti! Doğrusu Hailey ve Kendal ikilisini ilk defa bu kadar sade gördüm. Outfitle bile mükemmel olabilmek büyük başarı.

İnfluencer Duygu Özaslan da festivalde

Dev festivale Türkiye’den Duygu Özaslan katılım sağladı. Duygu sanırım bu sene konsepti yanlış anlamış olacak ki üstündeki parçalar sadelikten ziyade daha çok şık ve abartılı kalmış.

Duygu Özaslan Coachella Festivali'ne gitti! Göğüslerinde yengeç detayı

Sizce festivalin en tarz ismi kim olmuş? Ben oyumu Hailey’den yana kullanıyorum.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu