Vücudunuza uygun doğru pantolon nasıl seçilir?

Doğru pantolon modelini seçerek vücudunuzu olduğundan daha güzel gösterin!

Abone Ol 

Doğru pantolon seçimi ile vücudunuzu olduğundan çok daha güzel göstermeye hazır olun! Doğru seçimlerle hem istediğiniz pantolonu bulmak çok daha kolay hale gelecek hem de çok daha stil sahibi duracaksınız. Pantolon konusunda kafanız karışıksa kesinlikle yardımcı olacak bir yazı olabilir. O zaman alışveriş sepetinize ekleyeceğiniz farklı modeller için hemen başlayalım!

STRAİGHT (DÜZ KESİM)

Regular kesim olarak da adlandırılan bu pantolon modeli bedeni sarmaz, kalçadan paçaya doğru düz bir kesim şeklinde iner. Kışın botlarla ve ceketlerle kombinleyebileceğiniz harika bir model.

CULOTTE JEAN

Yüksek belli, kalçadan itibaren bol kesimli ve normal pantolonlara göre daha kısa paçalıdır. Genellikle yazın tercih edilen bu modeli crop toplar ile kombinleyebilirsiniz.

WIDE LEG JEAN

Bu pantolon modeli kalçadan bol bir şekilde başlayarak paçaya doğru daha fazla genişleyerek inen bir kalıba sahiptir. Bu modeli doğru parçalarla birleştirdiğinizde olduğunuzdan çok daha zayıf ve uzun gözükeceksiniz.

PALAZZO

Son yılların oldukça popüler olan modeli Palazzo, yüksek belli kalçadan bol bir şekilde başlayarak paçaya doğru aynı bollukta inen pantolon modelidir. Genellikle crop top gibi parçalarla kombinlenen bu model hem şık hem spor tarzda kullanabilirsiniz.

SKINNY JEAN

Oldukça eski bir model olan ama hala güncelliğini kaybetmeyen bu model vücudu tamamen sarmalayan yapışık bir kalıba sahiptir. Spor ayakkabı, topuklu, babet gibi birçok şekilde kullanabileceğiniz bu pantolonlar oldukça toparlayıcı bir yapıya sahiptir.

Başa dön tuşu