Venüs Oğlak Burcuna Geçti: Daha ağırbaşlı olacağız

Abone Ol 

Venüs 8 Ocak ile 1 Şubat 2021 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyredecek. Aşkı, ilişkileri, sevgiyi, zevkleri anlatan gezegen Zodyağın en ciddi, en ağırbaşlı burcunda seyrederse neler olur dersiniz?

Venüs Oğlak Burcuna Geçti: Daha ağırbaşlı olacağız #1

Daha ciddi ve daha ağırbaşlı

Öncelikle Oğlak toprak elementi bir burç bu nedenle de maddi güvenceye çok fazla önem verir. Bu dönemde hayatımıza girecek olan kişilerde en birincil arayışımız elbette maddi durumu ve statüsü olacaktır. Maddi açıdan iyi durumda, statüsü yüksek hatta üst ve otorite figürlerimiz olan kişilere de çekilebiliriz bu dönemde. Mevcut ilişkilerimizde daha ciddi ve daha ağırbaşlı bir tutum sergileyeceğiz. Bu dönemde birçok kişi ilişkilerini aileleri tanıştırma ya da nişan, söz gibi resmiyete çevirebilirler. İlişkisi olmayanlar aşkı iş yerinde, iş toplantısında, resmî kurumlarda bulabilir. Bizden yaşça olgun kişileri beğenebiliriz.

Venüs Oğlak’tayken sevgimizi aşkımızı da daha düzenli ve organize yaşamak isteyebiliriz. Mesela görüşme günleri ve saatleri düzenleyebiliriz. Aşk ilişkilerine olan yaklaşımımız çok daha stratejik olabilir. Araya mesafeler koyabilir, ilişkiyi resmileştirebiliriz. Hem sevgi ilişkilerinde hem de aşk ilişkilerinde saygının ön planda olacağı bir süreç olacak. Duygularımızı bu dönemde çok daha fazla kontrol altına almak isteyeceğiz. Aynı zamanda zevkleri ve keyifleri anlatan Venüs Oğlaktayken eskiye olan beğenimiz de artacaktır. Retro ürünler, müzayedelik eşyalar ilgimizi çekebilir.

Venüs Oğlak Burcuna Geçti: Daha ağırbaşlı olacağız #2

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinVenüs Oğlak Burcuna Geçti: Daha ağırbaşlı olacağız #3

    YouTubeVenüs Oğlak Burcuna Geçti: Daha ağırbaşlı olacağız #3

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu