Ünlü isimlerin tuhaf güzellik metotları!

Güzellik denilince karşımıza sayısız yöntem çıkıyor. Peki ünlü isimlerin tuhaf güzellik yöntemlerini biliyor musunuz? Çok şaşıracağınıza eminim. Hemen anlatıyorum!

Abone Ol 

Beyonce

Beyonce kaş jeli yerine stick yapıştırıcı kullanıyor

Beyonce kaşını sabitlemek için stick yapıştırıcı kullanıyor. Hani şu bildiğimiz yapıştırıcılardan. Ünlü yıldızın seçeceği pek çok dev marka varken o stick yapıştırıcıyı tercih etmiş. Pes doğrusu!

Blake Lively

Blake Lively's regal hairstyle at the 2022 Met Gala

Met Galadaki kostümüyle büyük yankı uyandıran ve sosyal medyada son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Blake Lively, saç uçlarına mayonez sürüyor. Bu yöntem hem saç uçlarını yumuşatıyor hem de şampuanın kimyasal etkilerinden saçı koruyor.

Angelina Jolie

Angelina Jolie Shares Moving Letter from Young Afghan Woman | PEOPLE.com

Angelina saçlarının daha parlak gözükmesi için siyah çayı tercih ediyor. Siyah çay, saçın mat görüntüsünü ortadan kaldırırken içerdiği C ve E vitamini sayesinde saçlara parlak bir görüntü katar.

Miranda Kerr

Miranda Kerr'in bebeksi cildinin sırrı o yağ

Podyumların gözdesi Miranda, cilt bakımı için kuşburnu yağı kullanıyor. Kuşburnu yağı, yüze ışıltı katarken aynı zamanda içerdiği antioksidanlar sayesinde cildi kir ve mikroptan arındırıyor.

Zendaya

Chi è Zendaya, la star di Euphoria e SpiderMan, regina di stile

Zendaya’nın güzellik sırrı az ürün kullanmaktan geçiyor. Cildine minimum düzeyde ürün kullandığını söyleyen genç yıldız, cilt temizliğini de asla ihmal etmediğini belirtiyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu