Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli?

Abone Ol 

Çoğumuz,  en sevdiğimiz butiklerin  sezonunda bizi cezbeden güzel  renkleri, uçuşan  elbiseleri  ve tıknaz sandaletleri  giyebilmek için şimdiden baharı iple çekiyoruz. Aşağıda, bu Şubat ayında denemeniz için size baharın  çok yakın olduğunu hissettirecek ama aynı zamanda donma riskini de almamanızı sağlayacak dokuz kıyafet bulacaksınız. Bu görünümleri görmek için kaydırmaya devam edin ve henüz gardırobunuzda değilse, kombinleri yapabilmek için ihtiyacınız olan parçaları satın alın. 

Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli? #1

Sitil notları: Kış gardırobunuzu ilkbahara geçirmeye başlamanın en kolay yollarından biri, temel öğeleri (paltolar ve kazaklar gibi) koyu tonları pastel ve açık tonlarla değiştirmekle başlatın. Loïcka Grâce, açık sarı ceketiyle bunu mükemmel bir şekilde gösteriyor. 

Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli? #2

Stil Notları: Sıcak aylar iyice yaklaşırken, şimdi en sevdiğiniz elbiseleri yeniden giymeye başlamanın tam zamanı. Sadece bir çift kalın, iz tabanlı bot ve gerekirse üşümemek için opak çorap ekleyin. 

Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli? #3

Stil Notları: Oxford gömlek ilkbahar/yaz için stil gündemine geri döndü  ve kottan deri eteklere (ve evet, taytlara) kadar her şeyle giymek için ideal. 

Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli? #4

Stil Notları: Çiçek işlemeli bir hırka ile triko koleksiyonunuza ilkbahar dokunuşu katın. 

Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli? #5

Stil Notları: Kıyafetlerinizi yeniden taze hissettirmenin bir yolu, tepeden tırnağa tek renk giymektir ve hiçbir renk beyazdan daha canlı değildir. Aynı renk bir pantolonun içine basit bir hırka sokun ve anında parladığınızı hissedeceksiniz. 

Tarihin en uzun ocak ayından sonra şubat ayında ne giymeli? #6

Stil Notları: Örgü bir elbise giyerek kendinizi kalın dokuma kazaklarınızdan kurtarın

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu