Şarkıcı Zara, mayo tarzı sahne kıyafetleri hakkında konuştu!

48 yaşındaki sanatçı, son zamanlarda epey bir kilo vermişti ve nasıl zayıfladığı, sosyal medyada merak uyandırmıştı. Ayrıca sahne kıyafetleriyle de birçok yorum aldı. İşte Zara'nın açıklamaları...

Abone Ol 

Gerçek adı Neşe Yılmaz olan Zara, Türk halk sanat müziği ses sanatçısı ve oyuncusudur. Eskiden ise ‘Neşecik’ lakabıyla bilinirdi.

‘Seni Yazdım Kalbime’ şarkısıyla bilinen, bir ay önce de Eypio ile birlikte çıkardığı ‘İmdadım’ şarkısıyla beğenileri toplayan sanatçı, geçtiğimiz gün Kıbrıs’ta konser verdi.

Kıbrıs konseri öncesinde basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Nasıl kilo verdiğiyle ilgili açıklaması “Akşam yemeğini kestim. Son yemeğimi saat 17.00’de yiyorum. Özellikle de hanımlara sesleniyorum. Stres, kortizon hormonunu yükseltiyor. Sürekli stresli altında kalarak kilo almamak mümkün değil. Çok fazla seyahat ettiğim için sık sık vitaminlerimi alıyorum.” oldu.

Zara’ya, son zamanlarda sahnelerde tercih edilen mayo tarzı kostümlerle ilgili fikri sorulduğunda ise şu yorumu yaptı: “Herkesin kendi tercihi, insan kendine neyi yakıştırıyorsa onu giyer. Ona göre bir vücudunun olması lazım. Kendine güveniyorsan, sahne şovun buna uygunsa, alıcı ve satıcı bundan memnunsa sorun yok. Arz ve talep meselesi olan bir durum. Ama bana sorarsanız, bilerek ve isteyerek öyle sahneye çıkmam. Öyle bir görüntü ile kendimi izlemeyi hiç istemem.”

Başa dön tuşu