Partnerinizle evde yapabileceğiniz etkinlik önerisi

Hafta sonları eşinizle yada sevgilinizle evde mi vakit geçirecekseniz, evde yapabileceğiniz mükemmel fikir önerileriyle geldim..

Abone Ol 

Sevgilinizle ya da eşinizle evde ne gibi aktiviteler yapabileceğinizi araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Evde sevgilinizle yapabileceğiniz en eğlenceli çift aktivitelerini derledik. Eğer daha samimi bir şeyler arıyorsanız sizi şöyle aşağılara doğru alalım..

1) Kapalı Piknik Yapın

Hava berbatsa piknik keyfinden mahrum kalacağımız anlamına gelmez. Eğlenceli piknik ortamını evde de yaratabilirsiniz. Hazırlıklara başlarken bir de bakacaksınız ki çoktan moda girmişsiniz. Yere bir battaniye serin ve hazırladığınız yiyecekleri afiyetle yuvarlayın. Varsa bunu terasta ya da balkonda yapın. İçeride yapıyorsanız pencereleri açın, pencere kenarında yapın, gökyüzünü görebileceğiniz mesafede olun. Bonus: Eğer varsa, tüylü bir arkadaşınızla yakalamaca oynayın.

2) Yeni Bir Kahve Türü Yapın

Uzman olmasanız bile, günlük kafein seçiminizi renklendirmek bir tür aydınlanma olabilir. Belirli bir yapım kahveyi içmek için dışarı çıkmayı seviyorsanız, onu evde nasıl yeniden yaratabileceğinizi görün. İnternetten ufak yardımlarla barista olabilirsiniz bence..

3) Tadım gecesi düzenleyin

Evde en leziz aktivitelerden biri de tadım gecesi düzenlemek. Denemek istediğiniz güzel lezzetleri bir tadım sofrası ile sunup beraber deneyimleyin. İster mükemmel peynir çeşitlerinden bir tabak, ister çeşit çeşit mezeler… Ağız sulandırıcı…

4) Birbirinizin Egzersiz Rutinlerini Deneyin

Egzersiz yapmak hatta birlikte egzersiz yapmak her zaman eğlencelidir. Birbirinizin egzersiz rutinini deneyimlemek de ayrı bir keyif olabilir… (Uyarı: Lütfen önceden deneyim ve rehberlik olmadan 40 kiloluk ağırlıklarla başlamayın.)

5) ‘’Kendin Yap’’ Projeleri İyi Bir Fikir

Benzer şekilde: Daireniz için bir şeyler yapın veya her ikinizin dairesi için de aynı şeyi yapın. Yeşil bitkilerle dolu bir saksı yapın. Bir dizi raf oluşturun. Bazı kupaları güzel tasarımlarla elle boyayın. Sizi bir süre meşgul edecek ve işiniz bittiğinde duvarda asılı olarak hizmet verecek ucuz numaralandırılmış tablolar bile var.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu