Pamela Anderson beşinci kez evlendi

Abone Ol 

'Baywatch' dizisinin yıldızı olarak hafızalarda yer edinen Pamela Anderson, inşaat ustası koruması Dan Hayhurst ile birlikte sürpriz bir şekilde dünyaevine girdi. İkilinin, geçtiğimiz Noel'de evlendiği belirtildi.

Pamela Anderson beşinci kez evlendi #1

Aile arasında tören yapıldı

Pamela Anderson, Daily Mail gazetesine verdiği demeçte “Aşığım” diye konuştu. Anderson, törende her ikisinin de ailelerinin bulunduğunu belirtti.

53 yaşındaki oyuncu, Hayhurst ile Kanada'nın Vancouver adasında bulunan Ladysmith adlı kasabada büyükanne ve büyükbabasından 25 yıl önce satın aldığı bir mülkte evlendiğini açıkladı. Hayhurst ile beşinci evliliğini yapan Anderson “Tam olarak olmam gereken yerdeyim, beni gerçekten seven bir erkeğin kollarında” dedi

Pamela Anderson beşinci kez evlendi #2

“İyileştirici bir enerjisi var”

Çiftin evlilik töreni kır evinin arka bahçesinde gerçekleşti. Pamela Anderson'ın anlattıklarına göre; büyükanne ve büyükbabası da yıllar önce bu mülkte evlendi ve ikilinin birliktelikleri hala sürüyor.

Anderson, bu mülkün iyileştirici bir enerjisi olduğuna inandığını da sözlerine ekledi.

Dan Hayhurst ile koronavirüs kısıtlamalarının başlangıcında tanışan Anderson, eşiyle birlikte geçirdikleri günlerin yedi yıla bedel olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu