Müge Boz da film yapacak: Bir sürpriz projemiz olacak

Basketbolcu eşi Caner Erdeniz ile ikinci bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan Müge Boz, sektörden bir arkadaşıyla birlikte hamilelik sürecinin komik yanlarını bir projeye aktaracağını açıkladı.

Abone Ol 

Güzel oyuncu Müge Boz, eşi Caner Erdeniz ile birlikte Yunan şarkıcı Antonis Remos’un konserine gitti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Boz; “Kültürümüze yakın olduğu için bu tarz müzikleri biraz seviyoruz. Bu tarz müziklerin bizim aşkımızın başladığı zamanlarda özel bir şeyi vardır. Caner ile felekten bir gece çalmak istedik. Masada uyuya da kalabilirim, biraz dinleyip eve döneceğiz” ifadelerini kullandı.

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Müge Boz, ayrıca; hamileliğin eğlenceli taraflarını keşfettiğini ve komik yanları çekeceği klipler ile anlatacağı projesini açıkladı.

Sektörden bir arkadaşıyla başlayacakları projenin detayları hakkında bilgi veren 39 yaşındaki Müge Boz; “Bu süreci eğlenceli ve komedisini de yapmaya çalışıyoruz. Hatta yolunda giderse bu işin komedisini farklı bir şekilde yapacağımız bir sürpriz projemiz olacak. Enerjimizin tuttuğu, aynı süreci yaşadığımız bir isimle yapacağız. Konuşup güldüğümüz çok şey var. Şu an yazma aşamasındayız. Hamileliğin farklı bir bakışı açısı ve komedisi var. Biz eğlenceli tarafına yoğunlaşalım istedik” şeklinde açıklama yaptı.

Başa dön tuşu