Mars Aslan Burcunda

Abone Ol 

Mars gezegeni 13 Haziran 2021 tarihinde Aslan burcuna geçiş yaptı. Kavgacı, mücadeleci ve malefik doğasıyla tanınan Mars burada 30 Temmuz tarihine kadar kalacak. Herkes bu etkileri yükselen burcuna ve haritasındaki gezegen konumlarına göre farklı biçimlerde deneyimleyecek. Mars kişisel haritalarımızda hangi hayat alanımızdan geçiyorsa orada gücümüzü daha çok ortaya koyacağımızı, kendimizi göstereceğimizi ve mücadele edeceğimizi anlatır.

Burç bazında değinecek olursak özellikle yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Mars Aslan Burcunda #1

Koç Burçları ve Yükselen Koç

Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 5. ev alanından etkileyecek. Bu alan çocuklar, aşk hayatınız, eğlence ve sanat dünyası demek sizler için. Dolayısıyla bu geçiş süresince sizler bu alanlarda daha fazla efor sarf edebilir, para harcayabilir, mücadele edebilir ve kendinizi ortaya koymanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları yaparken daha kontrollü davranmanızı tavsiye ederim.

Mars Aslan Burcunda #2

Boğa Burçları ve Yükselen Boğa

Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 4. ev alanından etkileyecek. Dolayısıyla ev, aile, yuva ve babanız ile alakalı konularda, enerjinizi yöneltmeniz gereken konularla karşılaşabileceğinizi, belki daha fazla eviniz ile alakalı harcamalar yapabileceğinizi, dikkatinizi yuvanıza, köklerinize yönelteceğiniz bir zaman dilimini anlatıyor.

Mars Aslan Burcunda #3

İkizler Burçları ve Yükselen İkizler

İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 3. ev alanından etkileyecek. Bu alan sizler için kardeşler, yakın çevreniz, düşünceleriniz, iletişiminiz ile ilgili alandır. Bu süre zarfında aklınızdaki düşüncelerinizi fazla evirip çevirmeden olduğu gibi karşı tarafa yansıtabilirsiniz. Biraz kavgacı bir dil takınabilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkilerde mücadeleler ve kendinizi ortaya koymanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Mars Aslan Burcunda #4

Yengeç Burçları ve Yükselen Yengeç

Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 2. ev alanından etkileyecek. Bu ev sizlerin para evidir. Dolayısıyla 2 Temmuz ve 18 Ağustos tarihleri arasında Mars harcatan, tüketen bir gezegen olması nedeniyle para harcamalarınızda artış olması muhtemeldir. İş hayatınız veya çocuklarla, aşk hayatınızla alakalı ve lüks tüketim eşyaları ile alakalı harcama yaparken özellikle dikkat etmenizde ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızda çokça fayda var.

Mars Aslan Burcunda #5

Aslan Burçları ve Yükselen Aslan

Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 1. ev alanından yani direkt etkileyecek.  Bu da sizlerin kendinizi daha çok ortaya koymak isteyeceğinizi, enerjinizi kendinize yönelteceğinizi anlatıyor.  Bir eğitime başlamak, yurtdışı, uzak yerler ya da eviniz, babanız ile alakalı konularda cesaretle yeni bir şeye atılmanız, mücadele etmeniz söz konusu olabilir.

Mars Aslan Burcunda #6

Başak Burçları ve Yükselen Başak

Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri12. ev alanından etkileyecek.  Bu alanda özellikle sizleri bilinçaltınızda bir mücadele vermenizi gerektiren koşullar meydana gelebilir. Eşinizin-ortağınızın maddi kaynakları ya da yakın çevreniz ile alakalı arkanızdan çevrilen gizli kapaklı işlerle ilgili olarak birtakım mücadelelerin olacağı bir süreç olabilir. 

Mars Aslan Burcunda #7

Terazi Burçları ve Yükselen Terazi

Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 11. ev alanından etkileyecek.  Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile ilgili alanlarda daha aktif koşullar, mücadeleler söz konusu. Kendinizi daha fazla ön plana çıkartacağınız sosyal çevrelerde bulunabilirsiniz. Eş veya ortaklarınız hatta varsa davalarınız ile ilgili konularda sosyal çevreniz de para harcamanız gerekebilir, enerji sarf etmeniz gerekebilir.

Mars Aslan Burcunda #8

Akrep Burçları ve Yükselen Akrep

Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 10. ev alanından etkileyecek.  İş, kariyer konularında aktif bir zaman dilimi.  Bu alanlarda efor sarf etmeniz gereken, mücadele etmeniz gereken durumlar oluşacaktır. Özellikle çalışma koşullarınızı ilgilendiren konularda patronlarla belki bir mücadeleye gireceğiniz ve kendinizi göstermek için enerji sarf edeceğiniz bir zaman dilimi.

Mars Aslan Burcunda #9

Yay Burçları ve Yükselen Yay

Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 9. ev alanından etkileyecek.  Dolayısıyla yeni bir eğitime başlama, yurtdışı, yabancılar, uzak yerler, inançlarınız ile alakalı konularda birtakım çabalar ortaya koyacağınız bir süreç. Çocuklarınız, aşk hayatınız, ya da bilinçaltınızda sizleri etkileyen konular da sizlerin bu çabasında etkisi olacak olabilir.

Mars Aslan Burcunda #10

Oğlak Burçları ve Yükselen Oğlak

Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 8. ev alanından etkileyecek.  Haliyle sıkıntılı, krizli bir süreci anlatıyor. Eşin, ortağın maddi kaynakları, miraslar, ameliyatlar, vergiler, ödemeler ile ilgili konularda birtakım mücadeleleri anlatabilir.  Bu mücadele sizlerin eviniz, babanız, toprak ile alakalı meseleleriniz ya da arkadaş çevrenizin bir uzantısı şeklinde yansıması da muhtemeldir.

Mars Aslan Burcunda #11

Kova Burçları ve Yükselen Kova

Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 7. ev alanından etkileyecek. Eş, ortak, açık düşmanlar, rakiplerle sıkı bir mücadeleye girmeniz, kendinizi ortaya koyacağınız durumlar söz konusu. Davalarınız varsa bunlarla alakalı konularda efor göstereceğiniz bir süreç olabilir.

Mars Aslan Burcunda #12

Balık Burçları ve Yükselen Balık

Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar; Mars’ın 13 Haziran- 30 Temmuz arasında Aslan burcundan geçişi sizleri 6. ev alanından etkileyecek. Özellikle çalışma koşullarınızda, altınızda çalışan kişiler, size hizmet verenler ile ilgili mücadele verebilirsiniz. Daha fazla ameli işler yaparken ve çok yoğun çalışırken bulabilirsiniz kendinizi. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreç olacaktır. Yine evcil hayvanlarınız varsa bu alanlarda efor sarf edebilirsiniz. 

Mars Aslan Burcunda #13

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylinMars Aslan Burcunda #14 madamastroMars Aslan Burcunda #14

YouTubeMars Aslan Burcunda #14 TwitterMars Aslan Burcunda #14

[email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu